16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Pobočky České pošty blízko víkendu funkční údržby – Brno denně

Od pátku do neděle tohoto víkendu budou všechny pobočky České pošty uzavřeny z důvodu plánované provozní údržby datových center společnosti. Stávka zasáhne obě pobočky České pošty a balkánského partnera. Fotografický kredit: NS / PD

Český zástupce, 15. června (PD) – Všechny pobočky České pošty (Cesca Posta) budou z důvodu plánované provozní údržby datových center společnosti uzavřeny od pátku do 19:00 v neděli. Odstávka se dotkne obou poboček České pošty a Balcovan Partner, které v případě havárie nedoručí balíčky.

Během dočasného přerušení nebudou webové stránky spravované Českou poštou k dispozici, včetně informací, jako je sledování zásilek, kalkulačka zásilek, pošty a BotanyOnline, a call centrum České pošty nebude v tuto chvíli k dispozici. Systém datových schránek však zůstává aktivní.

Česká pošta vlastní nebo provozuje 3 200 poboček nebo prostřednictvím partnerů. Společnost bude rozdělena na dvě samostatné společnosti, podle plánu představeného 21. května generálním ředitelem České pošty Romanem Knobem, ministrem vnitra Johnem Hamakem a Romanem Knobem. Síť poboček se stane nezávislým subjektem, včetně jejích nemovitostí a zaměstnanců.

Hlavním důvodem je takzvaný globální systém proplácení služeb, tj. Vládou objednané služby od pošty, u nichž nejsou náklady adekvátně kompenzovány. Nový zákon je skvělý způsob, jak financovat ztráty společnosti.

“Síť poboček České pošty je jedinečná a jsme si dobře vědomi, že provoz pošty je velmi důležitý, zejména v malých městech a vesnicích. Proto ji chceme chránit. Pošta však nemůže platit za “řekl Hamek a dodal, že změna by znamenala ztrátu poboček nebo propouštění. V současné době je jich 27 000.


https://brnodaily.com/2021/06/15/news/czech-post-branches-to-close-over-the-weekend-for-operational-maintenance/https://brnodaily.com/wp-content/uploads/2021/06/Czech-Post-Brno-city-center-Credit-NS-BD-1024×701.jpghttps://brnodaily.com/wp-content/uploads/2021/06/Czech-Post-Brno-city-center-Credit-NS-BD-150×103.jpgBenedetta PissaniČeská republikaČeská republika, příspěvekOd pátku do neděle tohoto víkendu budou všechny pobočky České pošty uzavřeny z důvodu plánované provozní údržby datových center společnosti. Stávka zasáhne obě pobočky České pošty a balkánského partnera. Fotografický kredit: NS / PD Český zástupce, 15. června (PD) – Všechny pobočky České pošty …

READ  Mezinárodní přátelství - Česká republika vs Ukrajina Náhled a předpověď