Platni strašil zpět na čtvrté místo. Česká republika se ze dne na den zlepšovala

V pátek Platney pohrozil: „Pokud nebudeme všichni jednat zodpovědně, budou restaurace, kluby a bary bohužel uzavřeny.“

Češi zaútočili na otevřené společnosti na mnoha místech a policie se v sobotu večer musela vypořádat s řadou porušení opatření zavedených kvůli šíření viru Corona. Kachina Rendlová, mluvčí šéfa policie, nespecifikovala, kolik těchto letů bylo a jak přesně došlo k porušení postupů.

Ministr v sobotu konkrétněji odkázal na informace od šéfa policie. Podle něj policie v sobotu večer šla do společností do společností, které navzdory zákazu otevírají dveře po 22:00.

Platney apeloval na Čechy, že „taková kolektivní nezodpovědnost je naprosto nepřijatelná“. A jeho slova museli brát vážně. Policie v neděli ráno prostřednictvím účtu na Twitteru informovala, že policie v neděli večer nemusela řešit jediné závažné porušení postupů.

„Děkujeme zaměstnavatelům za respektování zavírací doby restaurací, barů a návštěvníků,“ dodala policie, kterou sám ministr požádal o zpřísnění kontroly. .

Nechci mě vyděsit, ale …

Platney opakovaně označuje současnou situaci jako křehkou. “Nechci se bát, ale stále jsme na hranici mezi třetím a čtvrtým stupněm. Opravdu se chceme vrátit zpět k” čtyřce “?” Zeptal se. “

PES skóre na bodové stupnici

Foto: MZČR

Stále však není přesně známo, co je v současné době Česká republika. Web ministerstva zdravotnictví, kde byl zveřejněn index PES, byl zasažen technickými problémy a počty zveřejněné v sobotu se do neděle budou stále měnit. Problémy byly také se zveřejněním informací v sobotu.

Written By
More from Arzu

Senior belgický trenér: Proti nám se nikdo nemá bát

Čeští hráči oslavili gól 2: 0 během zápasu Ligy národů se Slovenskem....
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *