16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

OT smutně vyřadilo Kanadu z olympijské kvalifikace na basketbal

Odkud jde Kanada?

Blake Murphy, The Raptors vyhrál spisovatele: Cítíme se tak každé dva nebo tři roky, když mluvíme o tom, že půjdeme do kanadského basketbalového kreslícího týmu. Velkým rozdílem oproti roku 2019 je vynikající nasazení jejich nejlepších hráčů. Musí se ujistit, že další překážka toto tempo nezpomalí a nepodporuje budoucí hlasování.

Je to dlouhá cesta k olympijským hrám v roce 2024 a Světový pohár v roce 2022 v Americe a 2023 bude pro tento projekt výjimečnou událostí pro získání zkušeností a doufejme, že před olympiádou získáte místo, aby mohli přestat hrát. Jste způsobilí divoká karta. A chtějí se držet Nicka Nurse.

Co jsme se o Kanadě dozvěděli v kvalifikaci?

Murphy: Jedna věc, kterou se Spojené státy v průběhu let naučily jako skvělá cesta: Samotné silné kompetentní hlasování nestačí. Ano, některé klíčové prvky v Kanadě chybí a jeho cesta je zpevněna klesáním šancí na mistrovství světa v roce 2019.

Toto je však seznam, který se od roku 2019 téměř úplně změnil, a přestože se v průběhu každé hry zlepšil, neznalost a nedostatek zkušeností s připojením byla evidentní u starších týmů, jako je Řecko a Česká republika. Velikost interiéru a tříbodové fotografování jsou oblasti, kterým je třeba se věnovat, ale tato mladá skupina opravdu potřebuje více času.

(Foto: Mert Albert Dervis / Anatolia Agency via Getty Images)

READ  Kdy a kde dnes sledovat přímý přenos fotbalového eura?