Online: Rally Dakar pokračuje ve své druhé fázi. Vybrali byste si EITM?

Martin Olts na Rally Dakar 2021.
| Fotografie: Závod Bugira

První etapa všech lepších výsledků přišla pro Alei Lopraise, který ke svému překvapení tak trochu dojel z kamionu. Ztratil sedm a půl minuty ruskému útočníkovi Sotnikovovi.

Je to jen zastávka, zítra je nový den, ale připadá mi to jako velmi ohnivý Dakar. V neděli řekl, že se vzdal dalšího dobrodružství.

Online: 2. etapa Rallye Dakar 2021

Martin Prokop šel dobře, právě dokončil místo v kategorii tety. Před ním byly jen dvě ikony Dakaru Stefan Peterhansel a Carlos Sainz. Poté tři dorazili do cíle: Martin Mack (pátý v nákladních automobilech), Tom Kubina (šestý v motocyklech), Yaroslav Walter (sedmý v nákladních automobilech), Martin Olts (devátý v nákladních automobilech).

Kromě spěchu přinesla první etapa také potíže. Zejména dva nováčci, motorkář Lepor Bodmall a pilot Tom Inge, znali kruté pasti Dakaru. Odhodil vás Podmol a potom jej předepsal v cele: Zjistil jsem, že si na tu nehodu moc nepamatuji, měl jsem mírný otřes mozku. Koneckonců jsem si myslel, že jsem v oblasti Dakaru.

Kvůli umělecké temnotě Enge pil do bivaku a pozdě v noci.

Zan etapový den v B a podváděl ve Fad Davser. M 685 km a 457 km z toho minch. Zavedlo by to 40kilometrový pás písečných dun do vody, následovaný částečnou rychlostí, což by mohla být skvělá zkouška pro navigátory.

READ  Vévodkyně Megan, Jennifer Aniston a Rebel Wilson: Celebrity Diets
Written By
More from Arzu

Priorita ženy. Viceprezidentka Kamala Harris přepsala historii Spojených států

„Udělali jsme to, udělali jsme to, Joe. Budeš příštím prezidentem Spojených států....
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *