19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Obchod a ekonomika – Rusko ruší letecká omezení na Dominikánskou republiku, Českou republiku a Jižní Koreu

Moskva 16. srpna / Toss /. Ruské krizové centrum Corona Anti – Virus ruší omezení pravidelných a charterových letů z Ruska do Dominikánské republiky, České republiky a Jižní Koreje 27. srpna, uvedlo krizové centrum v pondělním prohlášení.

„Po diskusích a zvážení epidemiologické situace v některých zemích bylo rozhodnuto o zrušení omezení mezinárodních pravidelných a pravidelných (charterových) letů z ruských letišť do Dominikánské republiky, Jižní Koreje a České republiky od 27. srpna 2021,“ uvádí hlášeno.

27. srpna se navíc obnoví mezinárodní lety z mezinárodního letiště Circuit.

Ruské krizové centrum proti virům Corona uvádí, že počet pravidelných letů z Ruska do Maďarska, Kypru, Kyrgyzstánu a Tádžikistánu se od 27. srpna zvýší.

Počet letů Moskva-Budapešť se zvýší ze čtyř na sedm týdně, přičemž z několika měst bude povolen jeden let týdně. Počet letů z Moskvy do Larnaky a Paphosu na Kypru také dosáhne sedmi letů, přičemž v ostatních ruských městech se létá čtyřikrát týdně.

Z Moskvy do Biškeku a Dušanbe bude operováno sedm letů týdně. Několik ruských měst navíc bude moci jednou týdně létat do kyrgyzského hlavního města, tádžického hlavního města Kujant a Glob.

Lety do Maďarska a na Kypr byly obnoveny v červnu poté, co byly přerušeny kvůli epidemii. Lety mezi Ruskem a Tádžikistánem byly obnoveny v dubnu, spolu s Kyrgyzstánem v roce 2020.

READ  Kanada nemohla prolomit českou zeď v bezbodovém fotbalovém přátelství