19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Nový chlapec Arsenalu Albert Zambi Lokonga vypadl z belgického kádru, aby mohl hrát v České republice.

V neděli večer došlo mezi fanoušky Arsenalu k určitému zmatku v tom, že letní zápasník Albert Zambi Lokonga byl vyřazen ze zápasu České republiky o poslední kvalifikaci Begumova mistrovství světa.

Poté, co ve čtvrtek debutoval jako náhrada za druhou polovinu Edena Hazarda ve čtvrtečním zápase Red Devils proti Estonsku, se zdálo, že pravidelné místo v kádru pro nový nábor Gunners bude zaručeno.

Ale není tomu tak.

Lokonga si však nemusí dělat starosti. Na rozdíl od většiny manažerů chce Roberto Martinez během mezinárodní přestávky s sebou přivést nadupaný tým. Vybral 31 hráčů v případě, šest více než 25 Gareth Southgate vybraných pro Anglii.

Kvůli tomuto systému to znamená, že každým dnem chybí více a více hráčů.

Pravidla FIFA stanoví, že tým nesmí mít během zápasu na střídačce více než 12 hráčů, což znamená, že z tréninku bude vyřazeno celkem osm hráčů.

Lokonga začal brilantní kariéru v severním Londýně, přestože se jeho příchod shodoval s nejhorším začátkem sezóny Premier League v jejich 118leté historii.

Ztráty na Brentfordu, Chelsea a Manchesteru City zrychlily stůl mužům Michaela Artety v mezinárodních intervalech.

Když Lokong bude z nevyužitého náhradníka vracet k návratu na úvodní XI, když v Ligovém poháru porazili West Brom 6: 0 výhrou 5: 0 nad Manchesterem City.

Jednadvacetiletý Martinez ale před střetem s Norwichem udělal další hattrick, když Belgie cestovala do Běloruska na třetí kvalifikaci mistrovství světa.

READ  ERC View Czech Rally Zlín Speaking Points - FIA ERC