19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Nové doklady totožnosti vyžadované pro občany třetích zemí – imigrace

Česká republika: Pro státní příslušníky třetích zemí jsou vyžadovány nové doklady totožnosti

Chcete -li si tento článek vytisknout, musíte se zaregistrovat nebo přihlásit na Mondaq.com.

Důležité body

  • Všichni lidé třetích stran si musí vyměnit své staré doklady totožnosti za aktualizované doklady totožnosti obsahující biometrická data. Cizinci, kteří již získali české občanské průkazy, musí jít Ministerstvo vnitra Vyplňte formulář a vraťte jim starou kartu.
  • Staňte se. Do 31. roku 2022 musí být všechny dokumenty převedeny do nových průkazů totožnosti. Vláda doporučuje, aby dokumenty k tomuto datu měly i širší rodiny. Členové rozšířené rodiny jsou příbuzní evropské nebo české národnosti s trvalým pobytem v České republice.
  • Staňte se. Do 3. roku 2023 budou muset rodinní příslušníci ze zemí mimo EU získat nové doklady totožnosti.

Přehled

Od 2. srpna 2021 budou všichni obyvatelé třetích zemí povinni získat aktualizované identifikační dokumenty obsahující biometrická data. Nový postup je bezplatný a je vyžadován pro rodinné příslušníky státních příslušníků třetích zemí a občany EU.

Jaké jsou změny?

Nová pravidla týkající se přijatelných dokladů totožnosti jsou v konečném důsledku zaměřena na zamezení rizika podvodu a krádeže identity. Nově vydané průkazy totožnosti mají aktualizovanou technologii.

Dívat se dopředu

Jednotlivcům, kteří v požadovaném časovém období nezískají nové doklady totožnosti, bude uložena pokuta až do výše 4 500 USD, deportace a až 5 let vězení.

Poprvé publikováno 11. srpna 2021

Obsah tohoto článku si klade za cíl poskytnout obecného průvodce. Ohledně vašich konkrétních okolností byste měli požádat o radu odborníka.

Oblíbené články: Imigrace z České republiky

Visa Visa a 10letá rezidence ILR

Imigrační právníci Richmond Chambers

Trasa 10 let dlouhodobého pobytu (ILR) na dobu neurčitou poskytuje řešení po dobu 10 let na základě nepřetržitého legálního pobytu ve Velké Británii.

READ  Chaos uvádí Corona Renderer 7 pro český 3D Max

Imigrace v rodinném právu

Fletcherův den

Existuje mnoho způsobů, kterými se mohou imigrační právo a rodinné právo křížit. Jakýkoli nadnárodní rodinný vztah má potenciál pro imigrační problémy …

Navrhovaná nová pravidla modré karty EU: 2021

Schln & Elseven Redsonwald

Nové změny pravidel modré karty EU rovněž ukazují nedostatky v původním provádění plánu.