19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

NMU Swimming tvoří národní tým České republiky

Trh, Mitchi. Ondřej Zach O víkendu vyhrál závod v 20k plavání na volné vodě a byl jmenován do národního týmu České republiky.

Doktorand z Rudolfa v České republice vyhrál za čtyři hodiny a 15 minut.

Zack začal svou cestu mnoho let před tímto okamžikem.

“Začal jsem se soustředit na bazén a závody na volné vodě před pěti lety,” řekl Zack. „Chci toho v budoucnu udělat víc. Cítím se lépe a mohu se stále zlepšovat.“

“Když jsem se soustředil na dálkové plavání v bazénu, měl jsem pocit, že ostatní byli zpočátku rychlí. Používal jsem to k chytání a chytání, když byli unavení. Řekl jsem o tom svým trenérům a ti mi doporučili dělat dálkové závody na volné vodě, “řekl plavec NMU.

Plavec Divoké brány je na své vysokoškolské závody zvyklý plavat v bazénu a je v tom prostředí velmi dobrý. Získal dva národní runner-up výsledky na 2021 NCAA DII plavání a potápění mistrovství.

Podle Zacka představovalo otevřené vodní prostředí ve srovnání s rybníkem jedinečnou výzvu.

“Největší rozdíl nejsou cesty,” řekl vítěz akce. „Je to týmový začátek, což znamená, že se zpočátku snaží vytvořit lepší pozice vedle sebe. Nikdo s vámi nemůže sdílet vlnu, když plavete svou vlastní cestou, díky čemuž plave rychleji bez velkého úsilí.“

Zack vyhrál závod a na rok vytvořil národní tým Open Water. Student-sportovec NMU rád reprezentuje svou zemi a užívá si zkušenosti.

„Je to poprvé, co vytvářím národní tým na otevřené vodě, a jsem s tímto úspěchem spokojený. Vytvoření tohoto národního týmu na volné vodě je ve skutečnosti mnohem těžší než vybudování plaveckého národního týmu kvůli mnoha kvalifikačním požadavkům. Ve 20k a 5k závody, do národního týmu jde pouze finišer prvního místa, takže na tomto rekordu jsem byl velmi šťastný.

READ  Fotbal-Česko se rozhodne nekleknout si na euro

Prvním závodem týmu NMU je Open Water Nationals Meet v pátek 17. září v Lawrence v Cannes. Tato událost umožní Zackovi a jeho týmu reprezentovat divoké kočky v závodě mimo bazén.

„Vysokoškolský závod je na 5K a jsem z něj nadšený, protože jsem Miller v bazénu a 5K je stejný. Myslím, že v něm mám větší sílu, takže to bude rychlý závod.

“Můj tým a já jsme připraveni tvrdě pracovat a pevně věřím, že si můžeme v závodě navzájem pomoci a dosáhnout dobrých výsledků,” uzavřel Zack.

Copyright 2021 WLUC. Všechna práva vyhrazena.