19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Německo Česká republika Mistrovství světa žen v hokeji

Calgary-Jules Schiffer a Theresa Wagner ve druhé třetině na zápas nedosáhly se skóre 3:09 a Německo porazilo Dánsko 3: 1 v akci každý s každým na Mistrovství světa v hokeji žen.

Julia Sornová skórovala v prvních 12:30, aby získala Německo vedení 2: 0 (2: 0-0).

Jennifer Horse za výhru 21 zákroků.

Josephine Jakobsenová ve třetí třetině zmařila Dánsko (0-3-0) nabídkou Horse o shutout, která Cassandra získala 23 zákroků od Repstock-Rome.

Německo je ve skupině B druhé před Českou republikou, která v pondělí porazila Japonsko 4: 0 a připsala si třetí vítězství v řadě.

Clara Beslova vyhrála 24-save save České republiky (3-0-0). Japonsko (1-1-0) utrpělo první porážku od porážky Dánska na zahájení turnaje.

V úterý se Spojené státy utkají s Ruskem, zatímco Kanada s aktivním Švýcarskem skupiny A.

Do čtvrtfinále postoupí pět týmů ve skupině A a tři nejlepší týmy ve skupině B.

Mistrovství světa 10 národů v Calgary je prvním svého druhu za více než dva roky. Soutěž byla tento měsíc přesunuta a přemístěna do hlavního města Alberty poté, co Nova Scotia odmítla hostit v květnu.

Tato zpráva kanadského tisku byla poprvé publikována 23. srpna 2021.