Nejhorší vrah v americké historii zemřel. Přiznal se, že zabil 93 lidí, většinou globálních žen

Andělé Samuel Little, o kterém se říká, že je nejhorším multi-zabijákem v historii národa, zemřel ve středu ve Spojených státech. Agentura Reuters ve čtvrtek uvedla, že se přiznal k zabití 93 lidí, většinou žen. Příčinu smrti 80letého mladíka kalifornské ministerstvo věznic dosud nezveřejnilo.


Little byl zatčen v roce 2012 v útulku pro bezdomovce v Kentucky, odkud byl vydán do Kalifornie za drogové trestné činy. Na základě vzorku DNA však policie následně obvinila muže ze tří nevyřešených vražd žen, které byly uškrceny v letech 1987 až 1989. V roce 2014 mu soud uložil tři doživotí bez možnosti předčasného propuštění.

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) zveřejnil fotografie ...

Speciální jednotka FBI později zjistila, že Little mohla být spojována s řadou dalších nevyřešených vražd v letech 1970 až 2005. Podle vyšetřovatelů bylo jeho cílem hlavně „zranitelné ženy a ženy na okraji společnosti“, často prostitutky nebo Drogově závislý. Mnoho z nich si původně myslelo, že užili předávkování, nebo byli při nehodě prohlášeni za mrtvé.

Bývalý boxer Little se nakonec přiznal ke spáchání 93 vražd ve 19 amerických státech ve vězení, což z něj podle FBI učinilo nejhoršího zabijáka v americké kriminální historii. Pouze 50 vražd bylo oficiálně potvrzeno.

V říjnu 2019 požádala FBI veřejnost o pomoc při identifikaci dalších obětí. Malý sám namaloval jejich tváře ve vězení. Podle Washington Post smrt Little tlumila naděje, že mrtví budou identifikováni.


READ  ZOBRAZENÍ: Pt set Too much, think of your DJ. A mám pravdu, neměli byste spát tenis
Written By
More from Arzu

Zeptali jsme se 10 lékařů, zda mohou být očkováni proti koronaviru. Jasné vidění převažuje

Sedm z deseti odborníků dotazovaných s různými specialitami má jasný názor, že...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *