16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Na Euro 2020 Anglie porazila Sex 1-0

Londýn – Aspoň Anglie ví, že se na góly může spolehnout na Raheema Sterlinga.

Dotaz na skórování, který chybí od jeho posledních tří zápasů, byl znovuobjeven doma, a to dává jeho týmu číslo jedna v jeho týmu.

Byl to druhý gól Sterlingu na Euro 2020, když si v úterý zajistil místo v 16 kolech mezi oběma týmy při výhře 1: 0 nad Českou republikou na stadionu ve Wembley.

„Vždy jsme cítili, že ne všechna skóre mohou být u Harryho (Kane),“ řekl kouč Anglie Gareth Southgate.

Ve 12. minutě hlavička od kříže Jacka Graylisha posunula Anglii na cestu, kde její jedinou hrou z Wembley bude čtvrtfinále v Římě.

Vyrůstat ve stínu křivky Wembley by zařízení pro bydlení mělo rozhodně pomoci Sterlingovi, který se ukazuje jako anglický měnič her.

Na rozdíl od mistrovství světa 2014 a 2018 a Euro 2016 nemohl Sterling najít web. Tentokrát bylo jeho cílem získat úvodní vítězství proti Chorvatsku.

Reklamní

Kane, vítěz Golden Boot na mistrovství světa v roce 2018, postupuje jako hráč Manchesteru City s neplodným nájezdem před bránu.

Kane zvládl svůj první zásah směrem k cíli Euro 2020 proti sexu poté, co prohrál 0: 0 s Chorvatskem a 0: 0 se Skotskem.

“Dnes jsme měli míč lepší a měli jsme více útočných možností,” řekl Sterling, když provokoval brankáře Tomea Vaughna, ale v úvodních minutách zaútočil na tento post.

Kromě Sterlingova cíle nebylo příliš mnoho na oslavu asi 20 000 davů postižených epidemií. Skotsko prohrálo s Chorvatskem 3: 1 a bylo vyřazeno jako tým na posledním místě, což jim dalo vzrušení z vysílání aktualizací cílů na velkých obrazovkách.

Góly v Glasgow měly velký vliv na pohlaví, byly posouvány z první na třetí a nebyly si jisti, kde bude jejich poslední hra -16.

READ  Fotbal-Česko se rozhodne nekleknout si na euro

Anglie má týden volno, než může v úterý skončit druhá ze skupiny F. Tím soupeřem by mohli být mistři světa ve Francii, obhájci šampionů v Portugalsku, Německu nebo Maďarsku a dav se mohl zvýšit na 45 000.

Reklamní

“V určitém okamžiku budete muset čelit nejlepším týmům,” řekl Sterling. „To je celý smysl účastnit se turnajů. Mělo by tě to napadnout.“

Dokončení výše také umožňuje čas Záložní opustil Ben Silwell a záložník Mason Mount Skotský záložník Billy Kilmer, který byl pozitivně testován na koronový virus, ukončil v pondělí izolaci poté, co se o něm minulý týden předpokládalo, že má k této hře těsné vazby. #

Absence Mount otevřela nové možnosti v sestavě a dala Greilish první start do turnaje. Fukuoka Saga se poprvé objevil a pomohl zaplatit za některé chybějící spouštěče útoku proti Skotsku.

„Saga a Grealish přišli dobře do kapes a chytili míč zpět,“ řekl Sterling a dodal, že „hráči kolem vás mohou vytvářet góly.“

Reklamní

19letý křídlo Arsenalu Saga byl jmenován hráčem roku UEFA.

“Samozřejmě jsme měli hodně svobody,” řekla Saga.

Harry Maguire se také vrátil ze zranění o šest týdnů později. Byl to dlouhý hod centrálního obránce, který vytvořil otvory potřebné pro plechovku. Ale kapitánova střela šla přímo k chodníku.

Přes nedostatek gólů Angličanů jsou tři čisté konta povzbudivá. To poslední zachránil jediný skutečný okamžik, kterému čelil brankář Jordan Pickford ve 28. minutě, když Dome prodloužil a zablokoval stoupající střelu od Holies.

Trenér České republiky Jaroslav Šilhav řekl prostřednictvím překladatele: „Anglie byla v tomto ohledu silná.“

___

Více AP Football: https://apnews.com/hub/soccer a https://twitter.com/AP_Sports

Copyright 2021 Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován bez svolení.

READ  Svatí agenti obviňují CIA z atentátu na lorda Mountbattena