Mužem roku 2020 je policista David Karim

Letos se 21. ročníku soutěže zúčastnilo 948 uchazečů a v loňském roce se jich zúčastnilo na scéně Nashid Stage 12 mužů ve věku od 22 do 29 let.

„Kapitán a moji spolupracovníci mě tolik podporovali a ve skutečnosti jsou to právě oni, kdo mě přihlásil do soutěže,” řekl novoroční muž z Kremlu. „Dojmy si vezmu dlouho, ale je mi jasné, že se okamžitě vrátím ke své práci policisty.”

Organizaci letošní soutěže výrazně ovlivnila epidemie koronavirů. V původním semestru ve druhé polovině srpna se soutěž nekonala a náhradní datum 23. října bylo zrušeno.

Finále se nakonec konalo za přísných hygienických podmínek na tradičním místě v Dr. Joseph Cicek v odvolání 10. prosince, ale před prázdnou halou. Byli například přítomni před vstupem do místnosti, aby otestovali COVID-19. Organizátoři ve čtvrtek zveřejnili vysílání finálového večera, včetně výsledků, na internetových portálech.

Soutěžící vystupovali v Náchodském divadle například při představeních ve spodním prádle, plavek, smokingu nebo v rozhovoru se známou osobností. Ve srovnání s minulostí regulační orgány nezahrnovaly volnou kázeň.

Vítěz soutěže poletí, aby reprezentoval Českou republiku v globální soutěži Mister Supranational. Další v řadě poletí do Mister Tourism World a Mr. Světový model.

READ  Další hlava padla k očkování příbuzných. Ředitel nemocnice končí
Written By
More from Arzu

Elektrárna hoří po výbuchu v Kolíně nad Rýnem

„V uhelné silnici došlo k výbuchu a výbuch budovu zničil.” Hasička Teresa...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *