Může si jednoduše vybrat! Nový muž vedle Vondráčkové

Přiznává: „Je pravda, že v The Rose je spousta písní, asi osmnáct písní, takže se dali dohromady.“ Vondráčková. Dokonce ani tentokrát, když došlo na výběr partnera pro klip, zpěvačka to úplně nedosáhla. V novém klipu si zahraje přítele Muža roku 2017 Matthias Helosek (26). Řekla Super: „Poprvé jsem to viděl ráno před natáčením, je to roztomilé.“ Československo. V klipu hraje Matthias hezkého, ale chudého přítele hlavní postavy.

Její píseň nesla název její matky Hany Sorrosové. Jak sama zpěvačka říká, píseň si klade za cíl zvýraznit a motivovat ženy. „Není to snadné, když se po mateřské dovolené musíš vrátit do práce. Když máš problémy se svým šéfem, není to snadné. Žena si ho vždy vezme. Moje postava pracuje v baru, studuje a trénuje běh. Potkává mnoho lidí, kteří ji od toho odradí.“ Nebo si myslí, že dosáhnou svého cíle pomocí zkratek. Vždy jsem měl pocit, že k dosažení něčeho musí člověk pracovat a pracovat, a právě o tom je ta píseň, “odhalil příběh klipu zpěvák.

Vondráčková rozvedené ženy hovořily o dalším vztahu: Jsme v pořádku! Lidé mě překvapují


Lucy také připustila, že její osobní zkušenost se odráží v klipu. “Vždy existují písně, které člověk zpívá, trochu o něm, o tom, co zažil, a já nejsem výjimkou. Lucy přiznala, že na mně osobně to vždycky záleží. V současnosti pracuje v České republice a uvědomuje si vše, co v Kanadě nikdy neměla šanci dělat.” A má chuť pracovat, takže ho najednou nemůže vzít ze svého života. „To není možné,“ dodala Lucy.

Rudolf Harusinski Bojuje s nebezpečnou nemocí. A proč je Vondráčková stále sama?


READ  Doshk: Omezení budou trvat nejméně další dva týdny
Written By
More from Arzu

České soudy donutily postiženou ženu splácet dluhy muži, který ji opustil. S se zastavil

Žena podstoupila operaci mozku v roce 2008. Zatímco ona trpěla vážnými zdravotními...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *