Mubasher: V Praze předvádějí tisíce lidí! Nemají závoj, nedrží mezery

Podle programu se účastníci protestu začali scházet ráno na náměstí Starého města a samotná akce se má konat ve 14 hodin. Ale v půl jedné hodiny bylo náměstí plné lidí.

Kolem 13.30 policie uvedla: “Na místě je v současné době asi 400 lidí. Policie varuje před dodržováním vládních nařízení. Na cestu shromažďování dohlíží několik stovek policistů a policistů.” Stále přicházejí další lidé.

Online zpráva

Online zpráva: Demonstrace na Staroměstském náměstí

14:32

“Pražská policie přijala v souvislosti se shromážděním na Staroměstském náměstí příslušná bezpečnostní opatření. Zúčastní se jí 200 policistů z oddělení práva a pořádku, kteří budou dohlížet nejen na veřejný pořádek a potenciální porušení pravidel silničního provozu, ale také na dodržování platných vládních předpisů.” Uvedl mluvčí. Policie Jan Repansko: „Na místě jsou také městští policisté, kteří pomohou, stejně jako muži z bezpečnostní služby, kteří budou také dohlížet.“

14:24

Na staroměstském náměstí je asi dva tisíce lidí!

14:12

Stovky lidí na staroměstském náměstí

Demonstrace na Staroměstském náměstí

Po zahájení akce policie odhadovala, že na Staroměstském náměstí je asi 2 000 lidí. Řešili mnoho pochybností o nedodržování vládních předpisů. Žadatel bude informován o porušení vládních předpisů, protože byl překročen přípustný počet účastníků.

Organizátoři akce prohlásili: “Cílem nedělní demonstrace je otevřít Českou republiku a upozornit na existenční problémy podnikatelů a jednotlivých obchodníků způsobené nefinančními rozhodnutími vlády. Problémy dalších postižených komunit od školáků po sportovce, včetně klientů uzavřených institucí.”

Vládní opatření podle nich způsobují více škody než užitku. Vyzývají k návratu dětí do školy, k nahrazení stávajících balíčků COVID jednoduchým kompenzačním systémem pro všechny a chtějí, aby se ekonomika celkově otevřela.

Zde můžete vidět screenshoty od začátku celé události:

Podle nich je nutné se vrátit ke zdravotnickému systému, který funguje již dlouho. „Nelogické a rychlé akce, které se učíme na Premier FCB Dobrý den, lidé se zcela destabilizovali. Očkování vždy prováděl praktický lékař, který pacienta zná po celý život. Očkování by mělo být dobrovolné a mělo by být prioritou pro lidi, kteří je potřebují a chtějí. Existují očkovací průkazy. Vytvářejte další a další databáze znovu náhodně, “ptají se organizátoři.

Šli jste na demonstraci do Prahy? Vaše záběry, fotografie a posudky můžete zasílat e-mailem [email protected].

Na akci by se kromě zástupců stravovacích zařízení měli podílet i zástupci studentů, školská zařízení, sportovní a taneční školy, soukromí lékaři, nemocniční lékaři a mnoho dalších.

Fotogalerie: Demonstrace na Staroměstském náměstí – 10. 1. 2020

Zdroj: Nová televize

Demonstrace na Staroměstském náměstí – 2

Reportáž TV Nova o předchozím protestu můžete sledovat zde:

READ  Testy v národním fotbalovém týmu odhalily jeden zápas pro Nacina
Written By
More from Arzu

Seville-Figo 4: 2, Vaclik pomohl Seville zvítězit, pouze Real Madrid remizoval, Barcelona prohrála

Po dvou zápasech se brankář Tomás Václik vrátil do Sevilly ve španělské...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *