Přidej se k nám

O nás

Jsme jediný hudební web na českém internetu, který se specializuje především na novinky ze současné hudební scény – nové singly a videoklipy.

Na webu se začlo pracovat během léta 2019 a denně se rozrůstá jak obsahem, tak dosahem mezi mladé generace. Oficiálně web byl spuštěn v září 2019. Myšlenka webu však byla daleko dříve, už v roce 2010, kdy skončil na českém internetu dřívější a velmi úspěšný projekt autora pod adresou hudebni.blog.cz

Web se zaměřuje na pop, dance, rock, alternativu, R&B aj.

Důvodem založení tohoto hudebního webu je fakt, že dodnes český internet nenabízí vyloženě webové stránky, které by se zaměřovaly na současnou hudební scénu a nabízely informace o umělcích, se kterých se denně běžný milovník hudby setkává. To bychom rádi tímto webem chtěli změnit.

Podpoř mixxermusic.com

Podpoř mixxermusic.com symbolickou částkou!

Ahoj! Jsem administrátor hudebního webu mixxermusic.com, který na internetu působí už rok. Denně se Vám snažím přinést ty nejzajímavější hudební novinky pomocí článků a tvořit interaktivní obsah, jako jsou playlisty s muzikou nebo soutěžní kvízy. Jelikož Mixxermusic je plnohodnotný web se vším všudy, jeho údržba něco stojí a to bohužel nemalé peníze. Z reklam, které na webu jsou, se ještě neuživí. Proto budu rád, když webu přispějete jakoukoliv částkou, především na jeho chod. Plánuji několik novinek a snažím rozběhnout hudební televizi a mám dalších několik vizí, na kterých pracuji. Bohužel je vše velice nákladné a tak budu rád za každou vaší finanční podporu. Děkuju předem všem, kteří se jste se rozhodli podpořit tenhle, v budoucnu hodně velký projekt a moje ambice. Za MIXXERMUSIC, Martin.

50,00 Kč

Platba probíhá přes vysoce zabezpečenou 3D Secure bránu skrz PayPal, kam budete přesměrováni. Můžete přispět buď samotným PayPal účtem, pokud ho vlastníte nebo můžete zvolit platbu VISA kartou či Mastercard v nabídce, kde vyplníte požadované informace. Stačí vložit údaje z platební karty, jako když platíte jinde na internetu. Obdržíte e-mail od PayPal jako potvrzení o nákupu. Nebo můžeš také využít této možnosti:

kafe pro webkafe pro web

Become a Patron!

Web se ti přizpůsobí v mobilu

Poslední příspěvky z Instagramu

Poslední zveřejněné články

© 2019-2020 MIXXERMUSIC.com TOPlistTOPlist

You cannot copy content of this page