16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Loyalist Thomas Sodoranski pozvedá Českou republiku na novou úroveň


Napsal Johnny Askonis / [email protected]

Na nedávných olympijských kvalifikacích se na nadcházejících olympijských hrách zúčastnily čtyři národní týmy, které vymazaly rané předpovědi o tom, kdo si rezervuje letenku na poslední chvíli do Tokia. V takovém případě Česká republika skutečně prohrála s Tureckem, ale získala tři po sobě jdoucí vítězství, aby získala první místo na olympijských hrách v kanadské Viktorii.

„Splnili jsme sen o našem národním týmu.“ Po vítězství nad Řeckem minulé neděle upozornil Tomáš Sadoranski, „Pro nás to znamená hodně. Jsem tak hrdý na tým a na to, co dnes udělali. Jde o náš tým a naše fanoušky.“

Kapitán České republiky vede hřiště seniorského národního týmu na významných mezinárodních soutěžích od roku 2013. Dříve hrál ve všech juniorských národních týmech. Jeho loajalita se vyplatila velkým časem řadou milníků.

Jde do Tokia

Victoria není její oblíbená poražená OQT. Je ve vlastnictví hostitelů v Kanadě a většina fanoušků věřila, že mají hasiče potřebného k provedení práce. Zdá se, že Řecko a Turecko nosí více zbraní. Tyto turnaje, které mají za sebou několik velkých her, jsou však zkušenostními jednotkami hranými společně v minulosti. Rozhodně se hodí pro dámu.

Ztráta úvodního hráče proti Turecku nedokázala otřást hráči Ronana Ginsburga. Pozdní slečna Jasona Grangeera mu umožnila dohnat Uruguay, zůstat naživu a postoupit do dalšího kola. Sodoranski v této rozhodující hře nastřílel 19 bodů, ale udržel kouzlo pro další hru.

Česká republika v semifinále ovládla Kanadu až do poslední minuty. Výhoda dvouciferného bodu zmizela na poslední chvíli, když si hostitelé vynutili dalších pět minut. Ztratili na síle, přestože měli pohodlný náskok před velkou délkou, ale stačilo to, aby W nakonec na konci prodloužení vyřadil vítěze hry Sodoranski ze zrcadla. Měl 18 bodů, 7 restartů a 5 asistencí za noc.

READ  Bělorusko hraje v České republice kvalifikační kolo mistrovství světa ve fotbale 2022

Ve hře o rozhodnutí, která strana jde do Tokia, Česká republika uzavřela Řecko s nejnovějším úspěšným zápasem FIBA ​​s kotvištěm olympijských her. Sadoronsky zaznamenal 12 bodů, 3 doskoky, 3 asistence a 2 zisky.

Výkřiky

S érou koronového viru je snadné sledovat čas, jak se sportovní události mění v neobvyklá data. Může se to zdát jako dlouhá doba, ale jsou to dva roky, co Česká republika skončila na světovém poháru FIBA ​​2019 na šestém místě. Olympijské hry budou první soutěží pro zemi pod vlastní vlajkou od rozpadu Československa, ale pokračovaly až na mistrovství světa.

V kvalifikačním kole Euro Basket 2009 Sodoranski přesunul svůj starší debut do Španělska na 18 na klubové úrovni. Jeho první zahraniční zkušenost, která trvala od roku 2009 do roku 2016, ho přivedla do evropské powerhouse FC. Převezen do Barcelony a odtud do NBA v roce 2016. Mezitím byl vybrán s 32. celkovým výběrem draftu NBA z roku 2012. Léta tam byla spousta, ale od roku 2013 nevynechal rande s národním týmem.

Spoléhání se na konzistentního hráče v České republice je téma, které je stále více rozpoznatelné, jak se hromadí solidní scény, ale jediným hráčem, který se objeví na posledním OQT a Světovém poháru 2019, je Sodoranski a verze 2013, 2015 a 2017 Euro koš. Hlavní trenér Ginsburg také převzal vedení po Euro Euro koše 2013.

Od neúspěchu v kvalifikaci na finále Euro Basket 2009, po desetiletí na olympijských hrách a poté při převodu na vrcholný úspěch. Pro fanoušky Sodoranského a České republiky to byl splněný sen.

Fotografický kredit: FIBA.BASKETBALL