19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

London Red-Hot odhaluje 1,5 miliardy GBP po české přepravní službě

Londýnské veřejné trhy rozžhavené poté, co česká nákladní doprava b odhalila 1,5 miliardy floatů

Londýnské veřejné trhy jsou i nadále horké poté, co česká nákladní doprava odhalila 1,5 miliardy floatů.

V rámci posledního posílení města o brexit se soukromá kapitálová společnost DA Associates chystá plnit Eurovac, který poskytuje pašerákům tarifní a technické služby.

Plovák může dorazit do září. Podle agentury Reuters společnost najala bankéře ve společnostech Citi, Jefferies a Morgan Stanley, aby dohodu koordinovali.

Boost: Společnost DA Associates, společnost soukromého kapitálu, je připravena vznášet se nad Eurovacem, který poskytuje přepravcům platební a technické služby.

Dohoda dále zvýší image Londýna jako mezinárodní destinace pro evropské společnosti, a to i poté, co Spojené království opustí EU.

Společnost Eurovac byla založena v roce 1995 Martinem Wohangou, majoritním akcionářem a vlastníkem, a rozrostla se v mezinárodní technologickou společnost, která podporuje nákladní dopravu pro zákazníky ve 30 zemích, hlavně v celé Evropě. To umožňuje malým pašeráckým společnostem – často rodinným společnostem, které nemají více než půl tuctu kamionů, jejichž provoz přesahuje hranice – používat stejné tarify na palivo a clo, jakož i na pojištění a žádosti o vrácení DPH.

Společnost zaměstnává více než 1 000 lidí a do roku 2020 vykázala tržby 108 108 milionů a zisk 49 milionů liber. Wohanga drží 59,1 procenta a DA Associates 32,7 procenta.

Wohanga řekl: „Jde o„ uberizaci “odvětví nákladní dopravy – stejně jako Uber poskytujeme všechny služby, které tyto společnosti potřebují.

“Pro průmysl je to o digitalizaci, výkonu, sociální dimenzi a životním prostředí.”

  • The Energy Investment Trust, Blackpinch Renewable European Income Trust, plánuje získat až 300 300 milionů prostřednictvím float v Londýně.
READ  České festivalové dění se o víkendu vrací do Wilburu Místní zprávy