Král Nurmagomedov. Bojovník MMA porazil všechny sportovce na světě

Facebook: Khabib „Orel“ Nurmagomedov

Letos 32letý Nurmagomedov bránil světový lehký opasek UFC. Porazil Justina Geithjeho, poté ukončil svou kariéru vášnivým projevem po dvaceti devíti vítězstvích v Octagonu. Nikdy neztratil. Oznámil svůj odchod do důchodu po smrti svého otce, trenéra a mentora, v jedné osobě.

„Děkuji těm lidem, kteří jsou s mým otcem více než 10 let. Miluji celý svůj tým, AKA a trenéra Javiera. Dnes myslím, že to byl můj poslední zápas. Bez otce bych sem stejně nepřijel. Mluvil jsem s matkou, ona nechce, abych pokračoval.“ Bojoval jsem bez otce. Slíbil jsem, že to bude můj poslední boj, a když jsem řekl slovo, musel jsem ho následovat. “„ Toto byla moje poslední hra, “řekl ruský hráč v kleci po říjnovém zápase.

Otec hrdiny zemřel v červenci v Moskvě. Příčinou smrti byla pneumonie i koronaviry, protože 57letý Abdulmanab Nurmagomedov byl po dlouhou dobu hospitalizován.

Neuvěřitelný talent a tvrdá práce, jeho pokrok je neuvěřitelný, říká trenér. Bitva majitelů farem se blíží

Navzdory sportu existují spekulace a pověsti, že Dagestanský orel nepřidá další duel, který by zakončil jeho mimořádnou kariéru k 30 vítězstvím. S tímto náhradníkem hraje i prezident UFC Dana White.

„Až se rozhodneš, že je po všem, znamená to, že je po všem. Je však velmi pravděpodobné, že se mě Dana White pokusí přesvědčit a nabídnout mi peníze. Pokud bude například částka 100 milionů dolarů, bude to pro mě těžké rozhodnutí. Uvidíme, co vymyslí.“ “ Španělsky na Marca v prosinci, že to může být něco, co mě bude pronásledovat celý můj život.

READ  Trump zaplatil za přepočet ve dvou hrabstvích Wisconsinu. Gruzie se chystá dokončit kontrolu nad Aeroslas

Written By
More from Arzu

Vláda se dnes vrátí k otázce přídavků na děti

Aktualizace: 21.12.2020 00:17 Vydáno: 21.12.2020, 00:09 Praha – Vláda se dnes vrátí...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *