Přidej se k nám

Kontakt

Prostor pro tvoje dotazy do redakce je přímo tady. Pokud je to důležité, zanech nám na sebe číslo a my ti zavoláme. Můžeš třeba poslat i tipy na články, vše co jen chceš.

Provozovatel: MIXXERMUSIC News CZ – se sídlem ul. Loosova, Praha – Háje 14900, Šéfredaktor a administrátor: Martin Dušek

Tipy: Máš nějakou novinku ke zveřejnění? Pošli nám jí.

Korekce: Chyba v článku, nesprávné info? Oprav nás!

Reklamy a partnerství: Budeme rádi za každou nabízenou spolupráci, určitě se domluvíme. To platí i pro inzerci u nás na webu.

Tiskovky: Lze se domluvit na otisknutí vašeho PR článku.

Error: Něco nefunguje, nejde načíst nebo máte technické problém při listování webu? Ozvěte se nám.

Podpoř mixxermusic.com

Podpoř mixxermusic.com symbolickou částkou!

Ahoj! Jsem administrátor hudebního webu mixxermusic.com, který na internetu působí už rok. Denně se Vám snažím přinést ty nejzajímavější hudební novinky pomocí článků a tvořit interaktivní obsah, jako jsou playlisty s muzikou nebo soutěžní kvízy. Jelikož Mixxermusic je plnohodnotný web se vším všudy, jeho údržba něco stojí a to bohužel nemalé peníze. Z reklam, které na webu jsou, se ještě neuživí. Proto budu rád, když webu přispějete jakoukoliv částkou, především na jeho chod. Plánuji několik novinek a snažím rozběhnout hudební televizi a mám dalších několik vizí, na kterých pracuji. Bohužel je vše velice nákladné a tak budu rád za každou vaší finanční podporu. Děkuju předem všem, kteří se jste se rozhodli podpořit tenhle, v budoucnu hodně velký projekt a moje ambice. Za MIXXERMUSIC, Martin.

50,00 Kč

Platba probíhá přes vysoce zabezpečenou 3D Secure bránu skrz PayPal, kam budete přesměrováni. Můžete přispět buď samotným PayPal účtem, pokud ho vlastníte nebo můžete zvolit platbu VISA kartou či Mastercard v nabídce, kde vyplníte požadované informace. Stačí vložit údaje z platební karty, jako když platíte jinde na internetu. Obdržíte e-mail od PayPal jako potvrzení o nákupu. Nebo také můžete využít této možnosti:

kafe pro webkafe pro web

Become a Patron!

Poslední publikované články

© 2019-2020 MIXXERMUSIC.com TOPlistTOPlist

You cannot copy content of this page