Komise uvedla, že hlaveň byla vůči Spartovi necitlivá, takže hru hrála rychleji

Soudce Marek rozhodl situaci s nechutným horolezcem Florinem Nitou přísně podle pravidel, v té době nechránil zdraví hry, což je jeho povinnost.

Nezúčastnil se nepsaného pravidla, že se rozhodl vyhodit fotbalisty v duchu pravidel.

Host Pavel Hovich řekl, že hloupost zápasu Sparan.

Sek způsobil podivný pokutový kop: Špatně, ale bál jsem se, že Nitin jazyk zapadne na místo

Reakce na naši hru samozřejmě neodpovídala pravidlům. Ale když jde, nevstává a na chvíli je na hřišti zraněn, měl by hru určitě zastavit. Ale co víc, nezaslouží si to pitvu, body nenesou, potvrdil trenér Sparan Vaslav Kotal.

Podle pravidel se pokutový kop ve prospěch hostujícího týmu ukázal jako správný, protože hostitelský hráč Sik se mě v pokutové zemi dotkl rukama, jak řekl předseda výboru pro pravidla a rozhodování J Cure.

Ale v duchu hry byla situace hodnocena necitlivě. Rozhodl se rychleji zkontrolovat stav vstřeleného gólu a zvýšit úroveň hry.

Soud celkově dopadl špatně a nebyl schopen zvládnout nervózní a tvrdý pas. Podobně se choval v situaci ve 29. minutě, kdy Liberec Peek prudkou deskou na hřišti zasáhl Sparana z Nity.

Vlákno dokázalo zachytit obrácenou hlavu a poté ji nechat létat. Marek Bagh unikl z pokutového území Sparty a byl potemnělý do poloviny úderu. Pak si všiml, že Nita nevyhověl. Vrátil se tedy do brněnského Sparansku jako brnění Sek. Tato hra je pod kontrolou, i když od chvíle, kdy Nita zůstala povrchní, uplynulo méně než deset sekund.

Viděl jsem Florina zasaženého do hlavy, zatímco ležel na podlaze. Takže jsem se ho zeptal, co se s ním děje. Vůbec neodpověděl, tak jsem balón odstrčil. Přál bych si, abych nevyplazil jazyk, Lil Sick v rozhovoru pro The O.2 Televize. Moje chyba přidána.

READ  Prymula: Mělo by se to zpřísnit od úterý, ale rozhodují politici

Sparansk Kotal Sk se neptal. Viděl, že jeho kolega byl zraněn. Kotal naznačil, že si s ním nechce hrát, reaguje na jeho zranění a možná mu chce také něco dát.

Sparta – Liberec 1: 1, host vedl z pokutového kopu k domácí remíze poté, co Julie prolomila

Hru Liber si všiml Skova ponn, a oni se rozběhli k soudu a těžce požadovali pokuty. Miliardářský zástupce byl v této oblasti obzvláště aktivní.

Odřízli jsme lavici, kterou Nita nasbírala. Pak nevím, co tam bylo. Kapitán Mykola řekl, že je tu neperuen, řekl liberecký Hovic.

Myslím, že Sparani měl dost času, aby to mohl hodnotit. To neznamená, že brankář omdlí. Netlačili jsme na něj. Vždy kopněte do balónu. „Sparta to měla udělat jinak,“ dodal.

Written By
More from Arzu

Jako prezident sjednotím Američany, jak slíbil Biden ve svém projevu o vítězství

Biden začal svůj projev živě a běžel na připravené pódium. „Národ a...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *