16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Kdy a kde sledovat Euro Match Live Stream v Indii?

Přímý přenos z UEFA Euro 2020, Belgie vs Portugalsko: Cristiano Ronaldo je na pokraji toho, že se stane nejlepším střelcem všech dob v mezinárodním fotbalu. V neděli mohl dosáhnout rekordu, když Portugalsko v 16. kole evropského šampionátu čelí Belgii.

Ronaldo je nejlepším střelcem turnaje s pěti góly po třech hrách. Od překonání celkového rekordu mužů v mezinárodním fotbalu vstřelil gól. 36letý útočník Juventusu má na kontě 109 gólů s bývalým íránským útočníkem Ali Day.

Portugalsko má ve svém týmu mnoho dobrých hráčů, kteří podporují Ronalda, od Bernarda Silvy přes Diega Jottu po Bruna Fernandeze přes Renata Sancheze po Joao Ma Dina.

Portugalsko mělo v úvodním zápase ve třech zápasech ve skupině proti Maďarsku pouze jedno vítězství. Poté prohrál s Německem a remizoval s Francií, aby postoupil do jednoho z nejlepších týmů na třetím místě z tvrdé skupiny F.

Belgie se nyní pokouší zvednout svou první velkou trofej ukončením svého suchého titulu. Na mistrovství Evropy v roce 1980 skončila druhá a před třemi lety na světovém poháru třetí.

Mezitím mohou být čeští hráči bez kapitána Vladimíra Taridy poté, co záložník utrpěl během pátečního tréninku nespecifikované zranění. Češi se museli vypořádat s letem do Bukabestu zpožděným technickou závadou na dveřích letadla, která je v sobotu přinutila trénovat v Praze, než odletěli do Maďarska na nedělní zápas v Puskas aréně.

Češka, která skončila ve své skupině na třetím místě, čelí střelbě ve všech válcích nizozemského týmu, který svou divizi zakončil vynikajícím rekordem a v prvních třech zápasech turnaje vstřelil nejvíce gólů za všechny týmy.

Nedělní zápasy:

Nizozemsko vs Česká republika (21:30 IST)
Belgie vs Portugalsko (IST 12:30, Indie začíná v pondělí)

Jak sledovat přímý přenos z Euro Cupu 2020?

READ  Náhrada bude poskytnuta českým ženám, které uzavřely smlouvu nezákonně Práva žen a rovnost pohlaví

Živé vysílání bude probíhat na kanálech Sony Sports. Sony Ten 3 vysílal zápasy živě v hindském komentáři. Sony Ten 4 HD / SD zápasy budou vysílány živě v Tamil a Telugu.

Jak sledovat živé přenosy zápasů Euro Cup 2020?

Aplikace Sony LIV bude vysílat živé fotbalové zápasy Euro 2020.