16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Kdy a kde dnes sledovat přímý přenos fotbalového eura?

Ukrajina vs Anglie, Česká republika vs Dánsko UEFA EURO 2020 Čtvrtfinále Živé přenosy: Sobotní čtvrtfinále na olympiádě Stadio by mohlo být nejtěžší zkouškou Anglie na evropském šampionátu.

Byl to jediný zápas Euro 2020, který Anglie musela hrát z přátelských hranic stadionu ve Wembley. Aby to ještě více zkomplikovala, italská vláda otevřeně varovala britské fanoušky ze Spojeného království, aby se drželi stranou od hry, pokud nebudou moci prokázat, že po dobu pěti dnů od svého příjezdu pozorovali izolaci.

Vítěz mezi Ukrajinou a Anglií bude hrát ve středu v semifinále ve Wembley s Dánskem nebo Českou republikou, přičemž finále je naplánováno na domácí půdu Anglie.

Očekává se, že Anglie se svým výkonem vyrovná v semifinále na mistrovství světa 2018. Anglie naposledy dosáhla na poslední čtyři mistrovství Evropy v roce 1996.

Ve skupinové fázi to bylo zřídka vymazané, bylo to první čtvrtfinálové utkání mistrovství Evropy na Ukrajině.

Jak se Ericsson zotavuje, Dánsko mezitím postoupilo na Euro 2020. Dánsko bylo vyřazeno ze skupinové fáze po dvou porážkách, 4: 1 proti Rusku. V 16. kole porazili Wales 4: 0, což odpovídá nejlepšímu výkonu týmu od vítězství na mistrovství Evropy 1992.

Dánsko i Česká republika jsou nejlepší na Euro 2020, s větší intenzitou proti soupeřům, kteří si chtějí udržet při fyzickém fotbalu. Mohou se navzájem rušit ve čtvrtfinále.

Sobotní zápasy:

Česká republika vs Dánsko (21:30 IST)
Ukrajina vs Anglie (IST 12:30, Indie začíná v neděli)

Jak sledovat přímý přenos z Euro Cupu 2020?

Živé vysílání bude probíhat na kanálech Sony Sports. Sony Ten 3 vysílal zápasy živě v hindském komentáři. Sony Ten 4 HD / SD zápasy budou vysílány živě v Tamil a Telugu.

READ  Jihočeskou republikou se přehnal vzácný hurikán, který zabil tři lidi

Jak sledovat živé přenosy zápasů Euro Cup 2020?

Aplikace Sony LIV bude vysílat živé fotbalové zápasy Euro 2020.