21 června, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Kanada nemohla prolomit českou zeď v bezbodovém fotbalovém přátelství

Zklamaný Bev Priestman v pátek remizoval s kanadským Crime Shop 0: 0 ve fotbalovém zápase žen 0: 0 proti České republice.

Kanaďané ovládli držení míče, ale nemohli porušit přeplněnou a odhodlanou českou bezpečnost. Na druhém konci hřiště nevadil 27. hráč Sexu kanadská brankářka Stephanie LaBeoufová.

„Pro nás je to špatná scéna. Nejsem nadšený z výkonu,“ řekl Priestman po hře. „Půjčením čistého papíru se nám v této oblasti daří lépe … … Věřil jsem, že uvidím odvážnější a dominantnější výkon, než jaký jsem kdy viděl. Měli jsme momenty, které ukazovaly, co dokážeme, ale museli jsme je dokončit se úplně změní.

„Ale víš, že to nebude oddělovat velké prostředí, protože si myslím, že tam nějaké prostředí je. Musíme se vrátit a udělat tu nejlepší stopu v této brazilské hře.“

Osmý Kanaďané čelí v pondělí 7. Brazílii a Estadio Cardagonova s ​​prázdnou rukou. Priestman uvedl, že očekává, že do 10 dnů od brazilských her zmíní svůj olympijský seznam 18 žen a čtyři alternativní jména.

Priestman navrhl, aby alespoň na části turnaje v Brazílii postavil další seniorské týmy.

První setkání se sexem

Kanada zahajuje olympijské hry v Tokiu 21. července proti hostitelskému Japonsku, než bude čelit Chile a Británii.

Páteční hra je prvním českým setkáním v Kanadě.

Kanada hrála dobře, ale žádná finální přihrávka ani střela. Příležitosti ve druhém poločase, kdy se Dean Rose pokoušel sklouznout před ni s obráncem, Ashley Lawrence chyběl otevřený roh brány po nízkém centru přes šestnáctku v 84. minutě.

Trenér Jesse Fleming zasáhl během zastaveného času zeď mimo šestnástku.

READ  Nový právník Evropské unie dýchá českému premiérovi na krk

Priestman hodil úvodní 11, který přišel do zápasu s 1035 čepicemi. Kapitánka Christine Sinclairová se v Kanadě objevila na 298. místě.

Adriana Leone začala vytvářet olympijský seznam po operaci nohy po únorovém Sheffieldově poháru. West Ham vypadal jako nový, než ustoupil v 57. minutě.

„Myslím, že to všechno vyrobila, všechno dala,“ řekl Priestman. „Vím, že je pryč. Pracovala tak tvrdě, aby přišla tak daleko, jak jen mohla … Na základě celého tohoto prostředí Adriana fungovala dobře.“

Becky se při tréninku zraní

Lawrence byl na své 26. narozeniny nebezpečný ve středu hřiště.

Hvězdná zadní obrana Kathisha Buchanan se spojila s Vanessou Gillesovou více než její neformální partnerka Shelina Jadorski. Toto je Buchananovo první vystoupení v kanadských barvách od března 2020. Epidemická omezení cestování a zdravotní důvody ho vyloučily z předchozích pěti kanadských her.

Starty 20letého Jayde Riviera a 22letého Gabriela Carleye byly také na plný úvazek. Útočník Manchesteru City John Becky byl vyloučen se zraněním podkolenní šlachy.

“Byl jsem zklamaný, že jsem kvůli zranění zranil tyto dva zápasy, ale těším se, že se brzy vrátím s týmem na hřiště,” řekla Becky na sociálních médiích.

Priestman podrobně popsal zranění, ale uvedl, že to neovlivní Peggyin olympijský výběr.

Barbora Vodíková začala na branku sexu. Slavia Brock Keeper má na svém kanálu YouTube internet s 474 000 předplatiteli, většinou komiksovými skicemi.

Bylo 17 stupňů Celsia v 17:00 místního času.

Ačkoli Kanaďané měli spoustu raných majetků, nedokázali tuto výhodu proměnit v gólové příležitosti, protože cenné papíry strážily počet. Mezitím Češi čelili tlaku Kanady a měli potíže s míčem posunout.

READ  Fotbal: Infekční sen je splněným snem českého brankáře

Ve 14. minutě měl velký šanci sex, když kanadský hráč odvrátil volný přímý kop Frankie Cherna. Zevnitř šestnáctky jasně viděla kanadskou branku, ale poslala její střelu mimo.

Sex ve 30. minutě nedokázal uvolnit roh, ale jeho hlavička se odrazila od obránce. Největší počet zásahů pořídil v 38. minutě kanadský Nickel Prince.

Jordin Hudima dorazil za princem v půl jedné. Později v polovině přišly Rose, Julia Grosso, Evelyn Vince a Bianca St. Georges. To označilo 23letou St. George první seniorskou čepici.

Na začátku druhého poločasu držel míč Sophie Schmidt sám Sinclaira, ale hra byla hodnocena ofsajdem. Název Hottema z Lawrencova kříže se rozšířil na 58. místo.

Sinclair vedl Vince v 65. minutě po dobré přípravné práci ve hře.

„Upřímně řečeno, rád bych ji opustil,“ řekl kněz o Sinclairovi. „Ale mám na mysli ten příští zápas. Vnímám Christine jako velkou součást začátku a konce. Důležitá role.“

„Myslel jsem, že je velmi milá,“ dodal.

V 82. minutě byla rozšířená potápěčská hlavička Hotema ze zdroje St. George. Buchanan měl dvě šance zblízka, jedna střela pronásledovala českého obránce a druhá směřovala přímo k brankáři.

V roce 2021 Kanada sestoupila na tento turnaj se záznamem 3-2-0. Sex v play-off kvalifikace ženských šampionátů UEFA prohrál v dubnovém penaltovém rozstřelu s 20. Švýcarskem.

Kanadští vojáci nosí během hymny oranžová zápěstí jako památku na 215 dětí pohřbených v Kamloops Residential School. Na kanadských dresech byla čísla duhových barev k oslavě měsíce slávy.