Joshua vyšel z devátého kola z Bolívie a bránil opasky šampionátu

Andrew CanridgeA Reuters

Olympijský vítěz London London Joshua 2012 ve Wembley před tisíci diváky, včetně Američana Floyda Mayweathera, který nebyl nikdy poražen, vyhrál svůj 24. v 25. zápase na profesionálním okruhu.

„Tuto hru jsem začal hrát v roce 2013 a sbíral jsem opasky,” řekl Joshua s vyhlídkou na poutavý britský duel. „Chci hrát s každým, kdo má tyto opasky. Pokud to znamená Tyson Fury, pak to bude Tyson Fury.”

39letý Pulif byl poslán na Zemi dvakrát ve třetím kole, ale Pulhar zakolísal a bojoval proti favoritovi. Joshua definitivně zlomil svůj odpor v devíti z dvanácti kol, na jejichž konci zastavil Bolivu nejprve pravorukým Jackem, a když se bývalý evropský amatérský šampion postavil na nohy, dokončil zápas další tvrdou přísahou.

Veterán Boliv utrpěl ve 30. duelu druhou porážku a nemusí využít poslední šanci na zisk mistrovského opasku. V roce 2014 prohrál titulní zápas s Vladimírem Kličkem.

Na jedné straně se zdá, že Joshua se příští rok těší na nedočkavý duel znovusjednocení s Furym, zejména v Británii, která byla předběžně dohodnuta. Joshua si klade za cíl stát se mistrem světa ve všech významných organizacích a naposledy v prestižní těžké váze uspěl britský Lennox Lewis v roce 1999.

READ  Video: Moment hrůzy. Valtr zachránil životy „goonů“ před kočárem na Dakaru
Written By
More from Arzu

Zájem lidí o hypotéku tlačil trh na rekordní čísla

V říjnu banky poskytly hypoteční úvěry v celkové výši 25 214 miliard...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *