16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Jim Spence: Skotsko si musí vzít ponaučení ze snížení úrovně Euro 2020 v České republice a Chorvatsku

Graeme Sensen je hráč světové úrovně, takže když řekl, že skotský tým V Chorvatsko hrál jako tým z jiné éry, stálo za to poslouchat ho.

“Musíte hrát fotbal,” řekl.

„Naše obrana to zahajuje ze středu hřiště. Pokud se chceme posunout vpřed, musíme hrát více fotbalu. Byli jsme jako tým z jiné éry. Omlouvám se, jestli to bolí.“

Bolí to – ale ne další neúspěch nad úroveň týmu, což dále upevňuje naši reputaci McVeighů v mezinárodní hře.

Předtím jsem řekl, že v našich zásobách vody nebo genech není nic, co by nám bránilo produkovat lepší hráče jako každá jiná země.

Proč ne?

Na nejvyšší úrovni může být fotbal uměleckou formou a hráči by měli být povzbuzováni, aby se vyjadřovali a riskovali od útlého věku.

Mimo úvodního gólu proti Skotsku se Luka Modric představil mistrovskému řemeslníkovi, který už dávno postoupil veškeré umění a jemnosti, které taková elegantní stávka vyžadovala.

Nejlepší a nejlepší vzdušný fotbal kombinuje nejlepší přirozené talenty spojené s kreativitou a inovacemi.

Jednou z věcí, kterou je třeba podporovat, když se děti učí hru, je nenaklepávat na ně, jak se ve Skotsku často stává.

Cítím, že v tréninkových metodách došlo k zásadní změně a vidíme určité zlepšení oproti nové generaci hráčů.

Stále však platíme cenu za to, že jsme mnoha arogantním lidem umožnili dohlížet na vývoj naší hry od klubové úrovně chlapců až po profesionální hru.

READ  London Red-Hot odhaluje 1,5 miliardy GBP po české přepravní službě

Trénink je perfektní a mnoho trenérů, klubů a hráčů nedokázalo ve sportu dostatečně tvrdě pracovat, nebo by měli být vnímaví a experimentální.

Smrtelná směsice Kiljoyes, kteří využili ducha a radosti a invence od tolika mladých hráčů a vystříhali tolik mladých hráčů, kteří nemají dostatek hodin nebo ambice nebo disciplínu potřebnou k tomu, aby dosáhli vysokých výšek, nás drží od těch nejlepších fotbalové národy.

© Steve McDougall / DCT Media
Skotští fanoušci byli zlomení srdce, když hrdinové havarovali z Euro 2020.

Richard Wilson, redaktor podcastu „Historie jugoslávského fotbalu“„Intenzivně psal o tom, jak Chorvatsko rozvíjí své mladé hráče.

Pohybuje se ve věku od 16 do 22 let, kde jsou před námi, a každý malý národ je způsoben cestami, které používají k rozvoji hráčů.

Skotští hráči „stagnují“ v mládežnickém fotbalu tím, že nemají starší fotbalové zkušenosti, například jejich chorvatští spoluhráči v Dynamu Záhřeb tuto zkušenost získají tím, že půjčují své mladé na „zapůjčení správného fotbalu proti správným mužům“. Bude hrát v jiných ligách v jiných zemích, nebo alespoň v jejich sekundách.

V každém případě, když se podíváte hlouběji do jejich organizace, rozhodně stojí za zmínku, jak efektivně soutěží s mnohonásobně většími a bohatšími národy.

Hampton také předvedl atletiku v Chorvatsku ve skutečné podobě; Nejen hráči, kteří mohou běžet celý den – mohou, pokud vůbec, mají nejlepší dovednost dotyku a ovládání, s pružným, plynulým a flexibilním pohybem.

© Tým SNS
Chorvatská strana měla řez nad Skotskem.

Mnoho skotských vojáků vypadá, jako by měli v zadní části krku hůl, díky čemuž vypadají téměř baladicky ve své plynulosti a pohybu těla ve srovnání se svými protivníky.

Chorvatsko mělo všechny tradiční vlastnosti agresivity a síly, ale má také vlastnosti, které nemáme; Vyhýbají se plynulým pohybům, které se nám vyhýbají, a hrají tempem a rychlostí, díky čemuž chodci díky srovnání vidí.

Zdá se, že na hřišti snadno proklouzávají, což způsobuje, že mnoho našich hráčů vypadá jako přední tlapky.

READ  Obchod a ekonomika - Rusko ruší letecká omezení na Dominikánskou republiku, Českou republiku a Jižní Koreu

Vědci o pohybu těla budou vědět, jak to skončilo, ale s lepším taktickým přístupem a všestranným čtením hry nás Chorvaté opustili.

Země s více než čtyřmi miliony duší dosáhla dvakrát finále světového poháru a semifinále a čtvrtfinále mistrovství Evropy.

V Midwicku v Luca Modric vytáhli nitky záložníka loutkáře a nastavili příběhy hry.

Naši dva přední muži Adams a Dykes jsou navzdory své poctivé snaze a tvrdé práci dostatečně nebezpeční na této úrovni, kde příležitosti zřídka přicházejí; Vlasic a Perisic jim ukázali lékařský základ, který potřebovali.

Na obzoru jsou světlé skvrny s výskytem Tyrneyho a Robertsona a Gilmoura, ale ve hrách musíme být pozitivnější a méně.

Na našem neúspěchu není nic slavného, ​​ale vyvinuli jsme si zlozvyk vidět to nějak předurčené.

Po soutěžích jsme stokrát slyšeli, že se musíme učit, ale při zkouškách vždy selháme.

Eric Nicholson: Graeme Sensen byl na vrcholu, ale Euro 2020 zdůrazňuje, kde se musí Skotsko zlepšit