Je to požehnání? Sabliková šla do práce bosá

Sportovní investice

V Itálii se připravuje ve velkém venkovním prostředí, kde praktikuje roky, téměř od začátku své kariéry. Collalbo je jedno z jejích oblíbených míst.

Vychází také stejným způsobem jako při vstupu do haly a slézá bosé nohy ze šatů i za špatného počasí. Je to trochu pohodlnější. Během jízdy v zasněžené elipsě si Sabliková udělala na internetu rozkošné selfie. Možná někdo připomíná požehnání. Není to však požehnání.

Miliony pro Lydiku a Sablikovu? Bylo by smutné, kdybychom teď u nich nestáli, říká patron hvězd

Závody plánované na listopad a prosinec jsou již dlouho v kalendáři kvůli koronaviru. Nyní se připravuje na čtyři závody, které se budou konat v rychlém sledu v lednu a únoru na jednom místě – v nizozemském Heerenveenu.

“Podařilo se nám dobře procvičit složitost situace kvůli koronaviru. Ačkoli bylo obtížné vše naplánovat a zorganizovat, museli jsme hodně improvizovat,” řekla Sabliková TK.

Trojnásobná vítězka olympiády a další herci se připravovali na svůj debut po dobu tří týdnů v Inzellu, kde se také představila v kontrolních závodech. Nyní absolvuje výcvikový tábor v Itálii. “Někdy jezdíme s italským národním týmem, když se setkáme na ledě. Je to skvělá změna, ve větší skupině je to vždy zábavnější,” řekl 33letý rychlobruslař.

Neuvěřitelné, Sáblíková po neobvyklém testu žasla. O následujícím programu má již jasno

Od Sáblíkové et al. Zahájení SP bylo naplánováno na polovinu listopadu v Tomaszowě Mazowiecki. První část však byla zrušena, stejně jako další část ve Stavangeru a prosincové závody v USA a Kanadě.

Program nyní zahrnuje všestranný evropský šampionát 16. a 17. ledna, po kterém následují dvě části mistrovství světa a mistrovství světa v polovině února. Všechno v Nizozemsku. V komplexu Thialf, na téměř posvátném lyžařském areálu. Prakticky perfektní, bezkonkurenční v extrémních podmínkách Collalba.

READ  Platni strašil zpět na čtvrté místo. Česká republika se ze dne na den zlepšovala

“Vzhledem k tomu, že se všechny závody budou konat v Heerenveenu, budou mít Holanďané výhodu, protože se tam mohou průběžně připravovat. Mám rád, když věci jdou tak, jak jsem býval, což je letos nemožné, ale snažím se to řešit tak, jak to dělám. Všechno bude připraveno od V polovině ledna, “dodala Sabliková.

Written By
More from Arzu

Babiš uvedl, že záchranáři očkovali až 75 000 lidí proti COVID-19 – ČT24 – Česká TV

Vakcíny od společnosti Pfizer, které jsou v České republice dostupné od 26....
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *