Je to Android a aktualizace potvrzují, že získáte dobrý tablet. Test Nokia 5.3.1

Aktualizace jsou jedním z největších balvanů systému Android. Fungují stejně bezpečně, ale upgrady na novou verzi softwaru jsou pro většinu výrobců opravdu dlouhá cesta. A dokonce i u drahých modelů desek od tisíců korun lze očekávat, že jejich zákazníci dostanou další peníze.

Mnohým uživatelům samozřejmě nevadí aktualizace softwaru jejich chytrých telefonů. ale mělo by. Kromě různých nových funkcí a drobných vylepšení znamená tento nový software větší zabezpečení. Kybernetická bezpečnost je dnes velkou výzvou, což z ní dělá nejdůležitější společnost. Jejich chytré telefony mají v první řadě funkce Nokia, a to díky záruce aktualizace: tyto jsou garantovány po dobu tří let a většina modelů během své životnosti obdrží dvě aktualizace pro zcela novou verzi systému.

Nenápadná Nokia 5.3, smartphone s cenou kolem pěti tisíc korun, by mohla být mezi prvními, kdo dostanou polovinu představeného systému Android 11, a kromě Google a Pixel k němu nikdo neposkytl aktualizaci. Nokia 5.3 by ale měla být funkční do konce roku. To je něco, co pravděpodobně nedostanou ani ti nejlepší majitelé smartphonů od jiných populárních značek. Ist Android pin phone tak dal nějaké výhody, takže Nokia 5.3 v soutěžním toku v dan td je zajímavá volba.

Co mám aktualizovat?

Pojďme ke stejnému programu. Nokia 5.3 z jiné perspektivy v cenové kategorii se skromným hardwarem: Snapdragon 665 a 4 GB RAM jsou dnes mnoha konkurenty. Čistý systém bez velkého množství softwaru (často zbytečného) v kombinaci s námahou různých grafických funkcí však znamená, že software je více kompatibilní s hardwarem a Nokia 5.3 funguje krásně, aniž by zpomalila nebo zpomalila. Orientujeme se na systém v průběhu času a zároveň nabízíme širokou škálu možností přizpůsobených potřebám uživatele: můžete si například vybrat tradiční výchozí gesta a tlačítka, je zde tmavý režim a další podrobnosti, které fungují jasněji na některých zařízeních Android.

READ  BIATHLON ONLINE: Česká štafeta útočí na přední schody! David svítí

Plusy mnusy

Koupit?

  • Je to Android
  • Aktualizace záruky
  • Ztuhněte vdr baterii

Za to, že nekupujete?

  • Pohled na hory chroma
  • Nee fkon
  • Stupně podprmrn

když? Na prodej

Jak moc5 399 tis

Kromě toho podle nás Nokia 5.3 stále patří k telefonu, který bude vyhovovat i těm nejintimnějším uživatelům. Zjednodušený, kdo myslí na smartphone s vysokým rozlišením a chce využít jeho moderních možností, měl by být alespoň na prvním místě v cenové kategorii kolem pěti tisíc korun, protože zařízení nemá mnoho ústupků. Ano, Nokia 5.3 má nějaké dl, ale není to tak dramatické.

Jak DL výjimky?

Kromě síly, kterou mohou vaši konkurenti nabídnout pro konkrétní důchod, se jedná o kompromis na obrazovce. Pokud je panel IPS v této cenové kategorii, je tmavý, protože na klapce o velikosti 6,55 palce mnozí očekávají mírně odlišné rozlišení, ne 1600 x 720 pixelů. Rozlišení obrazovky je tedy 268 pixelů na palec, což není velký problém. Buďte opatrní, vidíte to na obrazovce, takže každý, kdo se na něj tiše dívá, by se měl dívat jinam. Uživateli však nebude vadit takový kompromis a ocení skutečnost, že se odlišuje stabilitou vašeho výkonu při hraní her a tím i výměně baterie. Ve tmě však mohla být obrazovka jasnější.

64 GB vnitřní uživatelské paměti, což je hodnota takového akru (ale konkurence může nabídnout dvojnásobek), existují základní funkce, jako je NFC, otisk prstu na zadní straně telefonu, je zde 3,5 mm konektor pro sluchátka a moderní konektor USB C. Fotoaparát má tři Networks, ale je to z velkého počtu těchto reklamních materiálů, jako je tomu v současnosti. Tyto dvě sítě jsou v podstatě redundantní.

Stoj ten fok za nco?

READ  Nejhorší vrah v americké historii zemřel. Přiznal se, že zabil 93 lidí, většinou globálních žen

V dané cenové kategorii je to rozhodně fér, ale nemůžete očekávat žádnou další kvalitu. Faktem je, že existují i ​​konkurenti se znatelně lepší kvalitou. Podle nás se nezaměřujeme na něco, co může zákazníky odradit od nákupu této Nokie. Hlavní obrázek má rozlišení 13 megapixelů, což naznačuje, že má jen málo společného s magickým softwarem. Například Nokia 5.3 nemůže používat populární technologii dlouhého binování pixelů, tedy kontaktní pixely.

To je ještě zřetelnější v případě situace, kdy se zvýšení kvality neomezuje pouze na výkon, což v tomto ohledu jednoduše způsobí chybu smartphonu. U některých obrázků kvalita klesá poměrně rychle, telefon lze použít zejména ve světlých situacích ve městech a tmavém prostředí (obvykle v architektuře), naopak pět v místnosti znamená silný začátek umění, vyblednutí barev a negativní efekty. Za dobrého osvětlení a pěkně vypadajících obrázků pracuje Nokia 5.3 s automatickým HDR. Ale chyba je schopnost nastavit parametry střelby ručně.

Dalm snmaem je širokoúhlý a rozlišení 5 megapixelů naznačuje, že zde nebude velká sláva. Při dobrém osvětlení jsou fotografie použitelné, ale kdykoli jindy jsou doslova k ničemu. Objekt má také dvě oči: 2 MP pro efekt bokeh (který ještě zdaleka není dokonalý) a typ 2 MP pro makro snímky. V tomto případě je kvalita úzká a je rozhodně lepší vyfotografovat objekt s hlavním zaměřením a pořídit jej.

A co baterie vdr?

To stojí za to. Baterie Nokia 5,3 m má kapacitu 4 000 mAh, která má silný průměr. Díky rozdílnému rozlišení obrazovky a dobrému systému ladění je velmi dobrý, pohybuje se od dne ke dni až ke dvěma dnům a něco málo přes den při běžném provozu. Nabíjení zde není rychlé, ale dalších 10 wattů. Samozřejmě neexistuje žádné takové pohodlí jako bezdrátové připojení.

READ  ZOBRAZENÍ: Pt set Too much, think of your DJ. A mám pravdu, neměli byste spát tenis

Tělo MM CG?

V cenové kategorii kolem pěti tisíc korun je velká konkurence. Dominují zde dominantní osobnosti, zejména Xiaomi střílící jeden model za druhým, což je téměř lhostejné. Nokia 5.3 za 5 399 kr je na rozdíl od smartphonu v jakémkoli poměru výkon / cena a ano, pokud jde o výbavu a pomstu za konkurenty. Ale co se ztratilo v hardwaru, dávejte pozor na pečlivě vyladěný software a stejný systém Android s aktualizacemi. Čí je to důležité, pravděpodobně dnes nenajde lepší alternativu jinde. Snad jediným konkurentem v tomto ohledu je Motorola, která vám nabídne dobře vybavený Moto G9 Plus za 5 500 korun (Snapdragon 730 G, více paměti, displej FullHD + a 5 000 mAh svítilna) a slibuje tak solidní přístup k aktualizacím (zejména zabezpečení) . .

Podle Realme 7 je tento týden černá síla v základní verzi za 4 999 korun: má solidní výkon, lepší fotoaparát a mnohem lepší obrazovku (s obnovovací frekvencí 90 Hz), ale s aktualizacemi bude mnohem vyšší. Xiaomi LK na Redmi Note 9s za 599 korun s displejem vtm s vyměnitelným rozlišením, vyměnitelným výkonem a lampou VT. Za 4 800 korun můžete také jít do Nokie s malým Redmi 9, který je nahoře stále malý. Nový OnePlus Nord N100 by mohl být zajímavým konkurentem za cenu, která by se měla prodávat za 4 899 kr, displejem s vysokým rozlišením jako Nokia a baterkou. V této době Samsung s A21s registruje šest tisíc korun, takže zde je jiná HD obrazovka a opět existují baterie, ne Nokia.

Written By
More from Arzu

ZOBRAZENÍ: Pt set Too much, think of your DJ. A mám pravdu, neměli byste spát tenis

Boom: Některá slova St. Hartsova jiskřila ve vzduchu rychleji než my. I...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *