Je čas na vyšetřování. Ibrahimovi, kdo si před lety vydělával peníze, si stěžuje na zápas FIFA

Švédský fotbalista Zlatan Ibrahimovi لا nemá rád své vystoupení v populární počítačové hře FIFA, i když ji neautorizoval.

Na sociálních sítích uvedl, že někdo roky vydělával peníze svým jménem a tváří bez jeho souhlasu, a nastal čas se s tím vypořádat. AC Milán však uzavřel smlouvu s EA Sports, která spouští FIFA od roku 1993, a 19letý střelec nosí dres od srpna.

Ibrahimovi napsal: “Kdo dovolil EA Sports FIFA použít moje jméno a podobu? FIFPro? Nevím, že bych byl členem FIFPro (World Games Association), a kdyby ano, stalo by se to bez mého vědomí zvláštním způsobem.”

Někdo celé ty roky vydělával peníze mým jménem a mým ideálem bez jakékoli dohody. Je čas to prošetřit, “řekl švédský fotbalista, který se FIFA účastní od roku 2002.„ Rozhodně jsem nedovolil, aby FIFA nebo FIFPro vydělaly peníze na mě. ” Pracoval jsem v Ajaxu v Amsterdamu.

Ibrahimovi, který navzdory svému věku vytáhl Milána jako nejlepšího střelce italské ligy vedeného svým týmem, mohl mít stížnost na nově uzavřenou smlouvu EA Sports s Davidem Beckhamem.

Bývalý týmový kolega z Milána a Paříže Germain minulý týden podepsal tříletou smlouvu s výrobcem počítačových her a bude hvězdou na obálce FIFA 21. Bývalý anglický fotbalista díky ní vydělá 40 milionů liber (1,2 miliardy korun).

Limbersk se pyšní luxusním ubytováním. Zobrazit video o vířivce a pivním sklepě: Aktuálně.cz

READ  Doshk: Omezení budou trvat nejméně další dva týdny
Written By
More from Arzu

BIATHLON ONLINE: Česká štafeta útočí na přední schody! David svítí

Ve Finsku se štafetový závod za týden vůbec nezdařil. České lyžařské hráče...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *