16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Jaké je datum zápasu, jaký je čas zahájení a jaká je naše předpověď?

Se zápasem ve Wembley proti České republice Anglie sklidila skupinovou fázi Euro 2021 a neustále se snažila dosáhnout vyřazovacích kol třetího eura.

Tyto dvě země stály proti sobě v kvalifikaci na tento turnaj. Anglie zvítězila ve Wembley pohodlně 5: 0, ale po příjezdu do Prahy prohrála 2: 1. Muži Garetha Southgate byli úplně mimo zápas, prohráli s pozdním vítězem Jetnka Ontricha 2: 1 a na 8. branku Čechů zaznamenali pouze 4 střely.

Anglie před těmito zápasy v roce 2019 čelila Angličanům pouze dvakrát, v roce 2008 se utkala přátelsky a v roce 1998 získala přátelství.

Od rozpadu Československa v roce 1992 se Česká republika účastnila každého evropského šampionátu a skončila druhá v roce 1996 a třetí v roce 2004.

Kdy je Anglie vs Česká republika?

Zápasy anglické skupinové fáze končí v úterý 22. června.

V kolik hodin začíná?

Bude se konat ve 20:00

O jaký televizní kanál jde?

Bude vysílán na ITV se sdílením práv BBC a ITV.

Přečtěte si více: Časový plán televizního kanálu Euro 2020 pro hry 2021

UK Euro 2021 Plná zařízení

Co jsou týmové novinky?

Všech 26 hráčů týmu Gareth Southgate Euro 2020 trénovalo před bezgólovou remízou proti Skotsku, aniž by po zápase ve Wembley došlo k novým zraněním.

Zahrnuje celý tým, který ve čtvrtek trénoval s Harrym Maguireem v parku St George; Obránce Manchesteru United byl na lavičce remízy proti Skotsku.

Toto tréninkové setkání bylo podruhé od začátku Euro 2020, kdy Southgate dokázala vyloučit všechny své hráče jako jednoho v oblasti tréninku.

READ  Poprvé v historii České republiky běží WorldSBK • Total Motorcycle