16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Jak NYC’s Colach Kings zmátli Newyorčany na Czech-Tex Banquet – měsíčník v Texasu

Stanford zachycuje New York City po jednom pádu na podzim. Austin, původem z Austinu, otevřela Brooklynská koláž se svým manželem Dennisem Mendozou v roce 2012, který představil „česko-textovou“ párty pro obyvatele Bed-Stoys a kreslil vysídlené Texany. Přicházejí v nejlepších verzích klasických chutí, jako je mák, třešňový sladký sýr a jalapeno klobásový cedr, s uzenou klobásou – texaské hovězí maso a česnekový vepřový starosta V Elgin. Existuje však také sýr pimento, hlávkový salát a feta, arašídové máslo a čokoládový kanach, a to je New York City, slanina, vejce a sýr.

Stanford a Mendoza mají také dva brooklynské bary, Swell Dive (kde se podávají snídaňové tacos s filipínským obratem) a Tailfeather (vinárna), a v červnu loňské město vydalo svůj první postepidemický rytmus se Stanfordem a novým partnerem Benem Seagal z Dallasu otevřel druhý Brooklynský kolos – tentokrát na Manhattanu. „Ahoj, West Village, už jsi někdy zkoušel koláž?“ Dotaz na Instagram. Stanford sdílí svůj příběh se spisovatelem Jasonem Cohenem, protože Brooklyn Colossus je oficiálně založen jako mini-řetězec v New Yorku.

Jsem z Austinu, jsem se narodil a vyrůstal. Moji prarodiče žili v Houstonu. Minimálně každý víkend by jeden z nás podnikl cestu oběma směry a vždy jsme se zastavili na víkendu v La Grange. Šli jsme do koupelny a dostali koláže.

A pak jsem na koláže moc nepřemýšlel. Přestěhoval jsem se do New Yorku a chvíli jsem žil v Coloradu. Ve společnosti Seamless jsem pracoval od roku 2004 do konce roku 2011. Pak jsem věděl, že se moje práce stěhuje do Salt Lake City, a tak jsem se zeptal: „Co chci dělat?“ Mezi mé oblíbené práce patří pekárny a kavárny na střední a vysoké škole, včetně francouzského chleba v Texasu [in Austin]. Tak jsem si řekl: „Proč neotevřeme kavárnu?“

READ  Český moravský benefiční fond se připojil k Central Texans

„Proč nemluvíš o kolosu?“ Zeptal se můj synovec. Je to poprvé za mnoho let, co jsem si uvědomil: nikdy jsem nejedl kolostrum. Žádné koláže zde! Rozhodl jsem se zjistit, jestli je dokážu zastřelit.

Brooklynská koláž, jak je patrné z Flickr Street.

Brooklynská koláž, jak je patrné z Flickr Street.

Zdvořilost Brooklyn Colache

Autumn Stanford, zakladatel Brooklyn Colossus.

Autumn Stanford, zakladatel Brooklyn Colossus.

Joel Marsh Garland

Opravdu jsem to začal dělat Texas měsíčně Vaření. V jednom článku byly tři recepty. Vyzkoušel jsem všechno a odtamtud jsem chtěl, no, chci, aby to bylo trochu velikonoční. Nebo se mi to líbí, ale nechal jsem to pohrát si. Dělal jsem to šest nebo sedm měsíců. Když jsem pak byl s receptem spokojený, řekl jsem, že se podívejme na místo.

Věděl jsem, že nebudu chvíli cestovat, než jsme otevřeli. Vzal jsem tedy svou dceru a matku na kolosální výlet. Šli jsme do nadýmání a já jsem měl záchvat paniky, protože to bylo tak dobré. Dostal jsem sladký sýr, který byl ještě horký z trouby, a bylo to tak úžasné: „Jak to porovnám? Co mám dělat, abych někomu obnovil dětskou paměť? “

Řekl bych, že naše koláže byly na začátku dobré, ale za ta léta jsme byli mnohem lepší. Teď si myslím, že to můžeme srovnávat.

Byla to dlouhá doba, co lidé přišli a žádali o muffin. Nebo croissant. To, co jsem teď začal dělat, bylo dát lidem koláž. Jako: „No, to nemáme. Vytvoříme je. Ale já ti jednu dávám. „Budou se zdráhat …“ Ach, dobře. „Ale pak se lidé mnohokrát vrátili a řekli:‚ Nevím, co jsi mi dal. Ale přesto chci. ‘

Ve všední dny jsou to lidé [Brooklyn] Sousedství [of Bedford-Stuyvesant]. Káva na chvíli skutečně zvýšila naše prodeje. Pak jsme dostali dobrý tisk, přímo před lidmi z Texasu. Zasedací skupina TexpotsNYC. V rámci fundraisingu jsem uzavřel partnerství s Texas Exxon. Jakmile byli Texané objeveni, víkendy se zbláznily a jsou tam dodnes. Ponecháme vedení za dveřmi a každý bude nosit své UT nebo A&M vybavení.

READ  Jablonek je v keltské Evropské lize obávaný, protože nervózní český šéf trvá na tom, že strana Angely Posteglo je lepší než v minulé sezóně

Děláme všechno staromódním způsobem. Nepoužíváme sušené mléko. Rozbíjíme skutečná vejce –Mnoho Pravá vejce explodují. Mouka krále Artuše. Zelné máslo. I když někdo ještě nikdy neměl koláž, připomíná to něco domácího z jeho dětství. Řeknou: “Moje babička použila skořicové závitky, které chutnaly jako toto těsto.” Přináší zpět domácí chuť, která vám, myslím, chybí na některých velkých kolosálních místech.

Byl jsem vychován ve sladkých kolážích. Nikdy jsem to nedělal chutně. Když jsem vyrůstal, nikdy jsem o nich nepřemýšlel jako o kolážích. Chutné jsme vždy volali prasátka nebo prasata v dece. Jdeme na Rudyho BBQ Můj dům byl opravdu něco – dostáváme snídani tacos a prasata v dece.

Každý den mě syn žádá o koláž z čokoládového arašídového másla. Neměl jsem rád, když ráno před školou jedl čokoládu, a tak jsem mu každý den říkal, že prodáváme. Je mu šest a začíná být jako: „Opravdu musíš udělat víc!“

Moje dcera má ráda kyselá / sladká. Takže pokud máte pochybnosti, třešňový sladký sýr. Ale kdybychom měli citronový jogurt nebo jahodovou rebarboru, šla by touto cestou. Jedí hodně koláží. Jednoho dne moje dcera řekla: „Ach, doufám, že dnes dostanu koláž.“ Řekl jsem jí: „Můžeš jíst více coly než kterékoli jiné dítě ve státě New York!“

Před několika lety tam byl jeden Texas měsíčně Grilování [event] V suterénu Hill Country a Aaron Franklin držel zbytek hrudníku. Řekl jsem: „Co s nimi budeš dělat? Mám kolážovou pekárnu a rád bych je vzal. „Nemyslím si, že ho to fascinovalo. Nechápal, jak odlišné to bylo v New Yorku. Měl jsem dohodu, že nebudu používat jeho značku nebo název, tak jsem naznačil: jako, Uvnitř tohoto pečiva je velmi populární hrudník.

Nikdy nejím vaječnou colu. Jsou populární, ale doporučuji jen velmi málo. Chápu, že potřebuješ bílkoviny a snídani. Ale v mé mysli, pokud chcete skutečný kolos, uděláte sladký nebo klobásu.

READ  Energetické minerály zakoupené Českou energetickou skupinou

Neříkám jim Globosnex, protože to už je křivka učení, kterou se Newyorčané snaží přijít na to, co je to koláž. Když to ještě zkomplikuji, lidé řeknou jen „je mi to jedno“. Lidé mohou volat cokoli. Mohou se nazývat buchty. Na Twitteru získávám lidi, kteří mi chtějí popsat koláže. Dobře, dobře, kámo. Vlastně jsem expert na koláže. Profesionálně!

Máme velké plány expanze. Doufáme, že otevřeme další v New Yorku a odtud v dalších městech na severovýchodě. Chtěl bych otevřít jeden v Austinu. Vím, že máme hodně s. Protože si myslím, že Austin je jedním z mála míst chladnějších než Brooklyn, že? Doufám tedy, že narazíme na neúspěch. Ale to je v pořádku. Pokud děláte dobré koláže, myslím, že je v pořádku, pokud to pojmenujete Brooklynský kolos Jste v Austinu.