Ital najal odvážného člověka, aby zlomil prsty jeho syna za to, že byl gay

Celý smutný příběh začal v roce 2013. V té době se na jednom z italských bulvárů objevila fotografie dovolené syna pro italského herce.

Slavný turínský lékař řekl rodině, že byl homosexuál před rokem, a do té doby otec celou záležitost prošel a řekl, že to bylo nešťastné kvůli vnoučatům. Jak informoval italský deník La Repubblica minulou středu, 75letý muž rozhodně nepřijal homosexualitu svého syna. Publikum vychází v podobě obrazu na ulici, narušeného bílou barvou.

Po čtyři roky slovně urážel a zesměšňoval svého syna, kdykoli dostal příležitost. Začal také útočit na svou ženu, která bránila svého syna. Rozhodla se ho opustit po 42 letech manželství. Syn samozřejmě stál po jejím boku, což jen zvýšilo útok jejího otce.

V únoru 2017 najal zápasníky, kteří porazili chirurgovu partnerku, která skončila v nemocnici, a od té doby jeho syn a přítel pravidelně vyměňovali zámky dveří a veřejně chodili jen se svými přáteli.

V dubnu se rozzlobený otec zaměřil přímo na svého syna.

Za 2 500 eur (asi 65 000 korun) najal chlapa z Rumunska. Mise byla: „Můj syn je znásilněn, láme si prsty.“ Otec se chtěl svému synovi pomstít zničením jeho kariéry. Ale divoký muž měl docela zvláštní chování. Sledujte chirurga po dobu 14 dnů a dočtěte, že není násilníkem.

Útok a nesmyslné soudní řízení

Za peníze „přinejmenším“ stříhal pneumatiky pro chirurga a jeho matku. Poté se svým obětem přiznal ke všemu. Podle italských novin Al Jarrah o výsledcích okamžitě neinformoval policii. Údajně se snažil zjistit, jak se věci mají a proč byl jeho otec tak naštvaný.

V květnu 2018 chirurg nahlásil vše policii. Proběhlo vyšetřování a soudní proces a otec své činy přiznal. Minulou středu byl tedy odsouzen ke dvěma letům vězení.

Tato otázka má také politické přesahy. Turínská starostka Chiara Abenden čin okamžitě odsoudila s tím, že činy tohoto muže nepředstavují hodnoty města ani jeho občanů. V Itálii se od června projednává zákon, který trestá zločiny z nenávisti vůči komunitě LGBTQ +.

Násilí proti komunitě LGBTQ + je v silně katolické Itálii relativně běžné. „Musíme co nejdříve přijmout zákon, abychom pomohli s touto zásadní kulturní změnou. Tato nenávist by měla být poražena co nejrychleji.“ „Bez výjimky,“ řekl starosta Hnutí pěti hvězd.

Written By
More from Arzu

Macron i Merkelová chtějí reformovat Schengen kvůli terorismu

Aktualizace: 10.11.2020 19:17 Vydáno: 10.11.2020, 17:37 PAŘÍŽ – Francouzský prezident Emmanuel Macron...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *