Hymn test zatím čistí – Novinky.cz

„Nebojím se o sebe tolik jako o svého otce. Oba spadají do rizikové kategorie,“ řekla Daniela Turchiková ze základní školy lekce jedna pro Bravu. „Kromě toho se ve škole setkáváme s dětmi, které mohou být nositeli nemoci bez jakýchkoli příznaků. I v rámci pedagogického sboru je to vůči ostatním fér.“

Od pondělí by se počet testovaných učitelů měl dramaticky zvýšit. Podle průzkumu libereckého krajského úřadu má téměř vždy zájem o testování
35 procent učitelů.

Výsledky testu rozezná lektor v Liberci ze SMS. Zpěv je obvykle obdrží písemně do dvaceti minut na sběrném místě. Poslouží také těm, kteří chtějí navštívit příbuzné v domovech s pečovatelskou službou, kde je testem případ, který je starý maximálně dva dny. Od 18. prosince budou bezplatné dobrovolné testy na antigeny široce distribuovány všem zúčastněným stranám po celé zemi.

Ředitelé škol dostali úplné informace o testu až ve čtvrtek. „Doposud můj požadavek na zkoušku obdržel učitel.“ V pátek řekl prezident asociace ředitelů základních škol Michel Černý, „ale postupem času jich bude více.“

Ačkoli mají učitelé právo absolvovat test v pracovní době, je nutné, aby existovala alternativa. Ale školy často běží celou cestu.

Hasiči chodí přímo do škol

Black si myslí, že zájem o testy by byl větší, kdyby byly přístupnější. Podle něj si ředitelé původně mysleli, že do školy přijde mobilní laboratoř, aby otestovala celý kostel. Mimo velká města již zkoušky prováděli hasiči. V pátek hasiči z Ústeckého kraje odebrali vzorky od šedesáti pracovníků Gishikov v oblasti Dachin.

Například v Praze, na sběrném místě ve Fakultní nemocnici na Vinohradech, bylo původně stanoveno pro učitele pouze pět dní mezi 4. a 18. prosincem a každé ráno. Ale v pátek se nejen zvýšil počet dní, ale také se zvýšil provoz i odpoledne.
V pátek bylo pro test objednáno 25 hymnů. Ráno jsem navštěvoval dvě odpolední mateřské školy, slovy „velení“. Další dva učitelé pocházeli ze střední školy, kde je většina výuky stále na dálku. Někdo řekl Bravě: „Je hezké vědět, o čem jsme.“

READ  Rychlobruslař Sabliková získala bronzovou medaili na mistrovství Evropy pro více hráčů

Od pondělí budou střední školy otevřeny více žákům a studentům. Nyní jsou otevřené pro poslední roky, ale od nového týdne bude polovina studentů v ostatních ročnících přidána k prezenční výuce, která se bude po týdnu střídat.
S těmi, kteří jsou v distančním vzdělávání.

Dvacetšestiletý Stefan Tucker, který studuje hru na zobcové flétně na konzervatoři, absolvoval konkurz v Krumichu. „Necítím žádné známky infekce koronavirem, ale chci se ujistit, že nevystavuji své studenty riziku,“ řekl.

Postupně se bude také zvyšovat počet odběrných míst. Podle ministerstva zdravotnictví bude v každém okrese alespoň jedno místo, kde mohou učitelé provést test antigenu na covid-19.

Written By
More from Arzu

Online: PES of Four, zvěsti o olympijských hrách zrušeny

7:02 – Index PES zůstal na 73 bodech a po dobu více...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *