16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Holandský skateboardista a český pálkař se stáhli z Test positive, Guinea Tokyo Games

„Fernando Aguirre měl pozitivní testy na Covit-19 v testech provedených při příjezdu do Japonska,“ uvedl chilský národní olympijský výbor ve svém prohlášení. Jacobs zveřejnil na své stránce Instagram zprávu, že jeho olympijská kampaň skončila.

„Jsem šťastná, že jsem na svobodě. Bohužel jsem měl dnes ráno pozitivní test na COVID-19, což znamená, že moje olympijská cesta zde končí … Udělal jsem vše, co bylo v mých silách, abych této situaci zabránil a přijal veškerá preventivní opatření, “uvedl. Český olympijský výbor ve svém prohlášení potvrdil, že test Cheruchka zahrnoval dva nalezené případy do úterý.

„Stejně jako další tři členové českého týmu je v současné době na samotce, kde přítomnost viru nedávno odhalily antigenní a pozdější testy PCR,“ uvedl český NOC. Ředitel týmového sportu Martin Doctor uvedl, že situace je mimo jejich kontrolu.

„Je nám velmi líto celé situace … nikdo z nás nemůže plně kontrolovat šíření viru, bez ohledu na to, jak dobře se chráníme. Oceňuji reakci Powella, Ondry Perusica (mužský plážový volejbal) a Simona Nowse ( trenér plážového volejbalu) k této situaci. Musím říci, “řekl. Kvůli novému případu bylo několik českých sportovců, kteří již byli v kontaktu s oběťmi, ve středu ráno podrobeno testování PCR.

“V tuto chvíli víme, že další dva sportovci čekají na potvrzovací test PCR,” řekl doktor. Aguir cestoval do Tokia do Uzbekistánu s negativní zprávou COVID, ale na letišti zde byl pozitivní test na antigeny i testy PCR, poté byl izolován v určeném zařízení.

“Sportovec je asymptomatický a je v dobrém zdravotním stavu, ale bohužel nemůže v tomto případě soutěžit, protože japonští zdravotníci požadují izolaci po dobu nejméně 10 dnů,” uvedl chilský NOV. Taekwondo událost se koná v sobotu.

READ  České olympijské oblečení spojuje tradici s japonskými zvraty

Jeho trenér Jose Sabata byl také izolován navzdory negativním testům, protože byl považován za blízkého příbuzného. Aguirre byl jedním z osmi případů COVID-19 mezi zaměstnanci souvisejícími se sportem, který ve středu odhalil organizační výbor. Před Aguirre a Jacobsem bylo diagnostikováno pět sportovců žijících ve sportovní vesnici, ale žádný z nich se nedostal na letiště. Počet případů COVID souvisejících se sportem se ve středu zvýšil na osm kromě osmi případů.

Olympiáda, na kterou Kovid zaútočil, se otevře v pátek a do 8. srpna potrvá bez diváků. Navzdory rostoucím obavám o zdraví Mezinárodní olympijský výbor zdůraznil, že zrušení akce není možné.

Přečíst vše Poslední zprávy, Nejnovější zprávy A Novinky ohledně koronaviru Tady