16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Happy Hour otevírá novou uměleckou galerii a velvyslance představující umělkyni Chen Slavku Kratku a velvyslankyni a uznávanou kuchařku Heinek Komonisek. Zprávy

Washington, 15. července 2021 .

Čečenský umělec Slovka Gratka Nová asistence Kristen Wayne Galerie umění. Gratka, architekt vzdělávání a obchodu, vystavuje obrazy budov a měst Čína, Itálie, Německo, Nyní Spojené národy.

“Bylo to tak vzrušující mít Slavku tady a mluvit o jeho přechodu k umění,” řekl Sadarra Leona V Art založeném na DC v Color Art Gallery.

Restaurace Hotel Fred & Stilla – nejoceňovanější gastronomický přírůstek společnosti DuPont Circle – uvádí na trh jako první Messenger mimo čas Seriál s českým velvyslancem HE Hynkem Komoníškem. Velvyslanec Komonisek se oblékl do brnění svého šéfkuchaře a na potěšení shromážděných hostů připravil kousky žáby s českým plzeňským karamelem – pokrm z vařeného kozího sýra posypaný karamelizovanou pivní pěnou z českého ležáku. Velvyslanec bude servírovat české jídlo na stálém menu restaurace.

Velvyslanec Komonisek je v diplomatických kruzích známý díky elegantním soukromým večeřím, které pořádá Washington Ambasadoři a smysl pro humor. Hosty uspořádal vtipnými událostmi, jako když poprvé připravoval jídlo a téměř „explodoval v kuchyni“.

„Když je společnost Embassy Row, kterou spravuje Crescent Hotels & Resorts, přední společnost pro správu hotelů, ideálním místem pro návštěvy delegátů,“ uvedl Ambassador Komonisek. „Nabídka Freda a Stilly je velmi mezinárodní, vypadá to jako setkání Organizace spojených národů.

Jennifer GoodmanGenerální ředitel hotelu uvedl, že noc se ukázala jako nejlepší Washington Poskytnout.

„Tady je Wen na velvyslanectví,“ řekl Goodman. “Dnešní večer je o propojení po dlouhé přestávce a propojení různých kultur v naší oblasti.” Washington Naše okoun je zde jedinečný. Těším se na mnoho našich budoucích událostí. “

Pohled Zobrazit původní obsah:https://www.prnewswire.com/news-releases/ven-at-embassy-row-opens-new-art-gallery-and-ambassador-happy-hour-featuring-czech-artist-slavka-kratka-and- Ambassador and Appreciated-Chef-Hehnek-Komonisek-301334407.html

ZDROJ Ven

READ  Nový chlapec Arsenalu Albert Zambi Lokonga vypadl z belgického kádru, aby mohl hrát v České republice.