19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

GoGlobal zavádí služby EOR v Rakousku, Belgii, České republice a Švýcarsku

San Mateo, Kalifornie .., 30. července 2021 / PRNewswire / – GoGlobal„Nejrychleji rostoucí soukromý globální poskytovatel služeb registrace zaměstnavatelů (EOR) na světě dnes oznámil spuštění služeb ve čtyřech evropských zemích: Rakousko, Belgie, Česká republika A Švýcarsko.

GoGlobal je již známý jako primární poskytovatel služeb EOR Asia Pacific„Nyní působí ve 12 zemích Evropa. Společnost již provozuje Dánsko, Francie, Irsko, Holandsko A tohle Spojené království A nedávno spuštěno Itálie, Německo A Polsko. Poslední tři země představují některé z nejrychleji rostoucích trhů společnosti. Každá ze čtyř nových zemí má pro GoGlobal a jeho zákazníky strategický cíl:

  • Rakouska Umístění Střední EvropaSpolu s jedním z nejvzdělanějších lidí na kontinentu je ideálním místem pro najímání talentů.
  • The Česká republika„Domov 19 univerzit zaměřených na STEM a více než 13 000 IT společností je technologickým centrem, které nabízí neuvěřitelnou zásobu talentů.
  • BelgieDomov skutečného sídla Evropské unie v Brusel, Často se nachází centrálně Evropa. S rozvíjejícím se technologickým ekosystémem je klíčovým prostorem najímání talentů pro neziskové organizace.
  • Švýcarska Univerzity světové úrovně produkují vysoce kvalifikovanou pracovní sílu v různých průmyslových odvětvích, zatímco kvalita života v zemi láká pracovníky z celého světa. Švýcarska Dlouhá historie fungování bankovního centra ji posunula do popředí společnosti Fintech.

Nick Bratton, Partner GoGlobal Švýcarsko, řekl: „GoGlobal zahájil provoz ve dvanácti zemích Evropa Za rok to byl neuvěřitelný úspěch. Otevřeli jsme dovnitř Rakousko Jeden měsíc před plánováním ubytování pro důležitého zákazníka. Jsme vděční našemu výkonnému týmu a oceňujeme jejich odhodlání a první přístup k zákazníkovi. Není to však jen tým Evropa; Celá naše globální pracovní skupina podporuje náš růst. Toto je skutečně úsilí na podnikové úrovni. “

Andrew Lindkist, Partner GoGlobal San Francisco, Řekl, “Evropa Hlavní trh GoGlobal. Rychlost, jakou se pohybujeme, je důležitá, ale práce, kterou pracovní skupina dělá, aby zajistila, že řešení jsou konzistentní a nejlepší ve své třídě, je důležitá. Tyto čtyři další trhy nás udržují rozhodnými Evropy Vedoucí obchodu. Další vzrušující zprávy přijdou, když budeme pokračovat v rozšiřování naší dráhy a týmu. “

READ  Český předseda vlády může být první ve zkratce nového evropského právníka

GoGlobal Je nejrychleji rostoucím soukromým poskytovatelem služeb registrace globálního zaměstnavatele (EOR) s globálně distribuovaným a vzdáleným personálem. Technologie EOR založená na technologii GoGlobal umožňuje podnikům všech velikostí a zeměpisných oblastí globálně přijímat zaměstnance bez nutnosti zakládat místní společnost, což otevírá nové dveře pro rychlou expanzi a růst. Zákazníci GoGlobal si mohou najmout ty nejlepší talenty kdekoli na světě – utrácet rychle, efektivně a důsledně.

Jdi rychle, Jdi chytře, Coglobal.

Tuto tiskovou zprávu zveřejnil 24-7PressRelease.com. Další informace najdete na http://www.24-7pressrelease.com.

ZDROJ GoGlobal