16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Francie, Anglie, Česká republika, Švédsko a Švýcarsko dosáhly posledních 16

Když v úterý čelí České republice v závěrečném utkání skupiny D Euro 2020, bude Anglie vypadat, že rozptýlí pochybnosti o jejich útočné síle.

Tři lvi skončili ve Wembley na eurech a světovém poháru se Skotskem 0: 0, což byla čtvrtá bezgólová remíza za 115 střetnutí mezi oběma stranami.

Anglie zvládla během zápasu pouze jednu ránu a zaznamenala celkové skóre pouze 1,45, což je nejnižší počet na evropském šampionátu, 1: 1 proti Rusku na Euro 2016 (xG 0,79).

Čtyři body ze dvou her udržují Anglii i Českou republiku v silné pozici, aby se kvalifikovaly do posledních 16 – s remízou na prvních dvou místech – oba Gareth Southgate studují formu strany, zejména útočníka Harryho Kanea, což znamená, že jsou pod velkým tlakem, aby vystoupili na stadionu ve Wembley.

Southgate jistě usiluje o pozitivní scénář, když dosáhne 57 her na starosti svou zemi, což se rovná počtu čepic, které vyhrál jako hráč, protože když se objeví debata o tom, zda by měl přijmout odvážnější přístup, Jack Grilish nebo Začíná Jadon Sancho.

Bill Foden z Manchesteru City bez ohledu na to tvrdí, že není důvod pochybovat o důkazech Southgate o rozptylování Anglie v knokautech.

„Je to skvělý trenér a každý den s ním pracuji na tom, jak vypadá,“ řekl Foten Doxportu. “Vždycky byl hráčům na zádech a věřím, že jeho taktika je nejlepší.”

„Všichni tito negativní lidé nevědí, o čem mluví, protože Gareth je skvělý trenér. Každý trénuje každý den dobře, bez ohledu na to, jaký tým si zvolí, ustoupí.

„Každý hraje jinak. To je hloubka, kterou máme v týmu. Každý má jiné kvality.“

Podívejte se na hráče

UK – Harry Kane

READ  Poslanci chtějí, aby Brusel jednal o střetu zájmů českého předsedy vlády

Kane skóroval ve svých předchozích dvou zápasech proti České republice. Oba přišli z penalt, ale prozatím hvězda Tottenhamu najde řešení pomocí přímého kopu.

Kane dal v posledních 11 vystoupeních za Lions pouhé dva góly, když v předchozích 11 vystřelil 13krát. Je to muž, který potřebuje boom.

Česká republika – Thomas Suzek

Jedním ze způsobů, jak udržet stranu konzervátora Jaroslava Sylhaviho v klidu, je blokování přívodních vedení a kontrola, kde se mu daří. Nad vámi, Tomáš Soosek.

Při remíze s Chorvatskem nastoupil muž West Hamu v pěti vzdušných soubojích, udělal tři přihrávky a dokončil 51 přihrávek, nejvíce kdokoli na hřišti. Jeho výkon při získávání zpět a rozdělování míče z něj dělá klíčového koksu v českém týmu.

Klíčová fakta o Apta

– Česká republika a Anglie byly ve stejné kvalifikační skupině na Euro 2020 – Anglie porazila Wembley 5: 0 a Česká republika zvítězila v Praze 2: 1. Poprvé proti sobě stojí ve velkém zápase.
– Předchozí čtyři střetnutí mezi Českou republikou a Anglií vygenerovala 14 gólů, průměrně 3,5 na zápas.
– Anglie se snaží udržet čisté konto pouze potřetí ve velkém zápase v každé skupinové fázi a na mistrovství světa 1966 (tři zápasy) a druhé skupinové fázi mistrovství světa 1982 (dva zápasy).
– Patrick Schick vstřelil tři góly v každém ze svých prvních dvou vystoupení v Euro za Set Republic. Od svého mezinárodního debutu v květnu 2016 vstřelil Schick 14 branek v 28 vystoupeních za národní tým, což je více než kterýkoli jiný český hráč.
– Jediným hattrickem Raheema Sterlinga s anglickým národním týmem byl proti České republice v kvalifikaci na evropský šampionát ve Wembley v březnu 2019 (5: 0).