19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Fotbal-West Ham podepisuje chorvatského hráče Vlasiče, prolézal český záložník

West Ham United podepsal ruského záložníka Nikolaje Vlasiče a pětiletou smlouvu s chorvatským CSKA z Moskvy a český záložník Alex Kral je spojován s přesunem do Spartaku z Moskvy, uvedl v úterý klub Premier League.

West Ham nezveřejnil finanční podrobnosti, ale britská média oznámila, že se dohodla na zaplacení 30 milionů eur (35,47 milionu dolarů) a devíti milionů navíc, má 26 čepic pro Chorvatsko a skóroval v Euro 2020. 23, se po sezóně s Evertonem v letech 2017-18 vrátil do angličtiny.

„Náctileté kouzlo s Hajdukem Split, který již odehrál více než 250 seniorských turnajů, v předchozích třech sezónách CSKA nastřílelo 33 gólů a pomohlo dalších 21 a v roce 2020 byl vybrán jako fotbalista ruské Premier League,“ řekl West Ham. uvedl v prohlášení https: // www.whufc.com/news/articles/2021/august/31-august/west-ham-united-sign-croatia-international-attacker-nikola. „Hráč je velmi vyhledávaný a týmu kreativního útočníka Davida Moyese dodá vysokou kvalitu a zkušenosti.“

West Ham poté podepsal 23letého Crawleyho na dlouhodobou půjčku s úmyslem učinit tento krok trvalým. „Rád přivítám Alexe ve West Hamu,“ řekl Moyes. “Zajistí dobrou konkurenci ve středu pole.”

„Je to další mladý talentovaný hráč a myslíme si, že má velký potenciál a lze jej přizpůsobit požadavkům Premier League.“ Crawl se v Hammers přidává k soudruhům a bývalým spoluhráčům Slavie Brocka Tomáši Suzkovi a Vladimiru Kufalovi.

West Ham má pod Moyesem jasný start a po třech zápasech je v tabulce druhý, o dva body před vedoucím ligy Tottenham Hotspur. Hrají Southampton 11. září, kdy liga pokračuje po mezinárodní přestávce. (1 $ = 0,8458 EUR)

(Tento příběh nebyl upraven zaměstnanci Devdiscourse a byl vytvořen automaticky ze zdroje syndikátu.)

READ  Český prezident se podepsal do zákonné legislativy, která má poskytovat odškodnění obětem nelegální antikoncepce