30 července, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Fotbal: Dimit Sex má za posledních 16 nejvíce možností útoku a fanoušků

LONDÝN: Česká republika stále neví, komu bude čelit v posledních 16 Euro 2020, ale musí si vytvořit děsivější šance po děsivé ukázce úterní porážky Anglie 1: 0.

Anglie udávala tempo na začátku zápasu, když ve druhé minutě trefil Raheem Sterling do tyče, když našel zadní část sítě 10 minut poté, co míč vyhodil pokročilý brankář Thomas Vaughan.

Český trenér Jaroslav Silhavi řekl, že se jeho tým od té doby dobře usadil, ale stále byl nejchudší stranou útoku.

Řekl novinářům: „Toto místo dnes není nejlepší, Anglie byla v tomto ohledu silná.

Tomáš Soosek, který široce pálil z jedné z nejlepších příležitostí Sexu, uvedl, že tým musí lépe ovládat míč.

“Musíme zlepšit kontrolu míče kolem soupeřova pole.”

“Měli jsme dobré šance, ale nedokončili jsme (útočnou) fázi,” řekl.

Vysoký záložník uvedl, že druhá polovina je stále vysoká a zvládl sedm pokusů o českou branku, když byl Tomáš Holmes odmítnut.

Češi se ve velké míře spoléhají na útočníka Patricka Schicka, který dal ve skupinové fázi tři góly, a vědí, že musí přijít s více útočnými možnostmi.

Poté, co ve skupině D skončili na třetím místě, čelí buď vítězi Holandska, Belgie nebo E, Švédsku, Slovensku, Španělsku nebo Polsku.

Trenér Silhawi uvedl, že se jednalo o zápas v Budapešti, 525 km od Prahy, kde by Holanďané hráli o české příznivce velkou remízu.