16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Fotbal: Češi ukazují, že jsou rostoucím týmem

Praha: Česká republika ukázala, že je připravena konkurovat těžkým váhám evropského fotbalu, když po čtvrtfinále porazila Dánsko 2: 1.

Češka, povznesená klíčovým prvkem týmu Slavia Brock, který se dostal do čtvrtfinále Evropské ligy, využila energický vysoký tisk k vygenerování obratu a rychlých protiútoků.

Tato taktika se projevila vítězstvím 2: 0 nad Holandskem v posledních 16 zápasech, kdy dobře organizovaný český tým zmařil nizozemský útok, který rozrušil jejich dychtivější soupeře, než využil červenou kartu.

Odhodlaní Dánové, kteří vstřelili dva góly v první polovině zápasu, se však ukázali jako velmi silní na sex, a tak skončili jeho naděje na dosažení semifinále mistrovství Evropy od roku 2004 a prvního finále od roku 1996.

Pod vedením trenéra Jaroslava Silvy se Checkers přeskupili poté, co se nekvalifikovali na mistrovství světa v roce 2018, a začali se spoléhat na mladší hráče, jako je Patrick Schick, což je ohromná snaha v polovině vítězství 2: 0 nad Skotskem, možná cílem turnaje, takže daleko.

Češi se kvalifikovali na každé evropské mistrovství od roku 1996 a čtyřikrát prošli skupinovou fází, ale od té doby, co v Euro 2012 dosáhli posledních osmi, na mezinárodní scénu moc nepůsobili.

Začalo se to měnit pod vedením bývalého obránce Sylhaviho, který vytvořil tým, který zahrnuje současné i bývalé hráče Slavie Prox, dvojici West Hamu Thomase Sooseka a Vladimíra Kufala.

Český tým zvítězil v kvalifikaci nad Anglií 2: 1, přetrvávají však pochybnosti o tom, co potřebuje tým, aby se dostal z týmu, který bude hrát doma s vicemistrem Chorvatska a Skotska v roce 2018.

Češi tím ukázali, že z nich v budoucnu bude tým, na který se bude dívat, a že jejich zkušenosti a mládí budou smíšené – budou divokým protivníkem bez ohledu na to, komu budou čelit. – Reuters

READ  Zprávy APN prozkoumají možná partnerství pro budoucí růst a rozvoj malých a středních podniků z Indie a České republiky