19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Filipínský velvyslanec naléhá na české společnosti, aby investovaly do PH; Cituje konkurenční okraj země – Manila Bulletin

Filipínský velvyslanec v Praze Ombra Jain vyzval české investory, aby se podívali na rozvíjející se ekonomiky investic v regionu a pozitivní obchodní výhled na Filipíny, jednu ze zemí, do kterých se investuje uprostřed pokračujícího náporu Kovit-19 epidemický.

Filipínský velvyslanec v Praze Ombra Jain hovoří před Mezinárodním odborovým svazem v České republice během „Regionálního workshopu: Filipíny“, který se konal 1. září v českém hlavním městě Kinstellar. (Philippine Embassy-Brock)

Září na členské společnosti Mezinárodní konfederace odborových svazů v České republice.

“Filipíny jsou jednou z rozvíjejících se ekonomik a investujících zemí. Spolehlivé mezinárodní společnosti, jako je japonská ratingová agentura, Moody’s a S&P Global Rating, nadále Filipínám poskytují dobré úvěrové hodnocení,” uvedl filipínský diplomat.

Zine uvedl silné oživení filipínské ekonomiky ve druhém čtvrtletí roku 2021 s tempem růstu 20,8 procenta v průmyslovém sektoru a kladným tempem 9,6 procenta v sektoru služeb.

Filipíny, dodává, „jsou na dobré cestě k dosažení čtyř až pětiprocentního růstu do roku 2021“.

Ministr a konzulární úředník Indira Baharas zavedl zákon o institucionálním vymáhání a daňové pobídky pro společnosti (CREATE), aby zdůraznil klíčové výhody investic na Filipínách; Životně důležité produkty a nerušený pohyb osob (zejména při infekcích); Vysoce kvalifikovaní a oddaní filipínští pracovníci; Dostupnost ekonomických a průmyslových zón v klíčových lokalitách, včetně New Clark City; A rozvoj infrastruktury.

Hlavními podporovanými sektory byla letecká výroba a služby, bezpečnost, automobilový průmysl a doprava, potraviny a nápoje a IT-PPM.

Českých obchodních zástupců se zúčastnily české společnosti jako Adako, AraCZ, Faiz, Frendech Aerospace a டா koda Auto.

V rámci workshopu HomeCredit, společnost spotřebitelského financování, která na Filipínách zaměstnává tisíce pracovníků, poskytla důkazy o podnikání v této zemi.

Světově uznávaná strojírenská společnost CZ nedávno otevřela svůj první obchod s fyzikou v BGC, Tokio, Asie, s významnými operacemi včetně servisu, lovu a výroby sportovních zbraní.READ  ASEAN, Česká republika usiluje o standardizaci celních postupů | Obchodní

Přihlaste se do denního zpravodaje

Kliknutím sem se zaregistrujete