16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Euro 2021: Trenér Jaroslav Silhavi říká, že v Čechách lze být na co hrdí i přes výjezd | Fotbalové novinky

BAGU: Trenér Jaroslav Silhavi uvedl, že Česká republika možná opustila evropský šampionát v slzách poté, co v sobotu opustila čtvrtfinále v rukou Dánska, ale země může být hrdá na výkon, který je dosud přinesl.
Češi se pokusili postoupit do semifinále poprvé od roku 2004, ale dva góly v prvním poločase stačily na to, aby Dánsko vedlo 2: 1, ale gól druhého poločasu Patricka Schicka jim dal záblesk naděje.
„Byli jsme velmi zklamaní, došlo k slzám … Nebylo to snadné, ale myslím, že se nám podařilo něco, na co bychom mohli být hrdí,“ řekl Sylhavi novinářům.
“Jsem na své chlapce tak hrdý a doufám, že fanoušci, kteří nás viděli, ocenili také náš vynikající výkon. Bojovali jsme do posledního. Chtěli jsme vyrovnat, ne. Vidíte, jak byli unavení.”
“Poděkoval jsem svým hráčům … podali vynikající výkon. Každý musel odevzdat vše, museli jsme pracovat jako tým, proto jsme přišli tak daleko. Nyní jsme tak emotivní, musíme na tom spát , můžeme vyhodnotit mnoho věcí. “
První gól Dánska přišel v páté minutě, aby se dal sex na zadní nohu. Restartování by však nikdy nemělo ukazovat roh, který skóroval Thomas Delaney.
Sylhavi odmítl vinit úřady z porážky jeho strany, ale řekl, že hra by mohla jít jinak, kdyby se rozhodly správně.
„Je to chyba ze strany rozhodčích, ale není to tak, že jsme to změnili,“ řekl. „Neříkám, že je to rozhodující okamžik, ale ovlivnilo to hru.“
Dva poločasové náhradníci útočné spouště týmu se vyplatili, když Schick spadl během čtyř minut na přední polovinu, ale Čechům brzy došel benzín.
„Poslali jsme dva dopředu, systém se změnil na 4-2-4, dokázali jsme skórovat, vyvíjet tlak na naše soupeře a vytvářet si šance,“ řekl Silhawi. “Naši soupeři se začali vracet do hry po prvních 10 minutách druhého poločasu.”
„Dánsko je desáté v žebříčku FIFA a my jsme 40., takže to samozřejmě bude těžké.“
Sylhavi však cítil, že zápas je pro Čechy „velkým vítězstvím“, kteří se mohli poučit ze zkušeností z následujícího zápasu.
“Máme mladé hráče, kteří mohou okusit velký zápas a budou připraveni na budoucí zápasy. Odvoláme také hráče, kteří byli zraněni a nebudou se moci účastnit tohoto eura,” dodal.

READ  Czech Open DT: Satyan vede indickou nálož na Tribune India