19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Euro 2020: Skotsko porazilo v úvodním zápase Českou republiku jako „největší“, říká Steve Clarke Football News

Steve Clarke říká, že Skotsko bude v úvodním zápase Euro 2020 proti České republice vyvíjet velký tlak na vítězství, protože věděl, že výhra bude stačit k postupu do posledních 16 turnajů.

Přechod z první šestky do první čtyřky s vítězi a finalisty z nejlepších šesti týmů je forma, která zvýší šance Skotů na zlepšení.

Clark doufá, že v pondělí odpoledne bude v Covidu fandit Skotsku asi 12 000 lidí, aby povzbudili Skotsko. Clark doufá, že jejich účast na jejich prvním významném turnaji od mistrovství světa 1998 ve Francii zemi celkově posílí.

„Výhra v první hře může být obrovská, ale každý, s kým jsem v zápase mluvil, je velmi silný, takže byste neměli prohrát,“ řekl Clark. Sky Sports News.

“Pokud sledujete hodně zápasů světového poháru historicky a.” [European] Hry mistrovství, spousta remíz zápasů, protože oba týmy cítí hodnotu toho, že z této první hry něco získají.Glasgow, Skotsko - 25. března: Skotský manažer Steve Clark na kvalifikaci na mistrovství světa mezi Skotskem a Rakouskem 25. března 2021 v Hampton Parku ve skotském Glasgow.  ** Upozorňujeme, že obrázky jsou pro první použití zdarma ** (Foto: Alan Harvey / SNS Group)0:48

Clarke doufá, že nejnovější výsledky dodají týmu větší respekt v eurech a jeho tým doufá, že šokuje Anglii ve Wembley

“Může to být Kaji nebo se to může rychle otevřít, ale určitě budeme hrát o tři body a doufám, že tam bude i Česká republika.”

“Tři body z posledních 16 vám mohou zajistit místo, takže je to skvělý začátek.”

„Myslím, že pro zemi je skvělá věc mít znovu velké finále. Jsem si jistý, že každý ve Skotsku.“Alicante, Španělsko - 28. května: John Fleck (foto Jose Breton / SNS Group) během tréninku ve Skotsku 28. května 2021 ve španělském Alicante1:08

Charles Patterson ze společnosti Scott Sports News John Fleck se vrací z tréninku ve skotském táboře po izolaci po pozitivním testu Govt-19.

Skotsko se po mnoha štíhlých letech začíná znovu prosazovat na mezinárodní scéně a Clarke doufá, že si získá respekt ostatních týmů zapojených do Euro 2020.

“Náš nejnovější úspěch v mezinárodních soutěžích je dobrý a určitě musíme získat větší respekt,” dodal Clark.Lucembursko 0-1 Skotsko2:48

Nejdůležitější události mezinárodního přátelství mezi Lucemburskem a Skotskem

„Chceme se zlepšovat, chceme se zlepšovat, chceme být opravdu konkurenceschopní účastí v těchto zápasech proti nejlepším týmům v Evropě.

“Chceme začít dělat to, co Skotsko před mnoha lety, což vždy rozruší jednu z největších zbraní v našem rukávu.”

„Doufáme, že to může přinést konkurenci.“

READ  Tesla otevírá první prodejní a servisní centrum v České republice