16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Euro 2020: Patrick Schick po mnoha letech čekání konečně vydal pro Českou republiku dalšího kluka

Otec Patricka Schicka byl vždy nervózní, když viděl svého syna hrát z dotykové čáry.

Shik vzal tuto vzrušující energii během halové hry, když mu bylo 12 let, což změnilo běh života teenagera. Jedná se o prostředníček.

„Byl do hry velmi zapojen. Když jsem něco pokazil, strčil obličej do dlaní a potřásl hlavou,“ řekl Schick.

Patrick Schick vstřelil v pátek odpoledne svůj třetí gól Euro 2020 proti Chorvatsku

„Hráli jsme v hale v pražské Spartě. Můj otec znovu zavrtěl hlavou a něco zakřičel. Otočil jsem se k němu a ukázal prostředním prstem. Ten okamžik něco změnil v mé mysli. Uvědomil jsem si: Kdo tady opravdu hraje fotbal? Avara nebo Nana? Já samozřejmě. ”

Vrátila se v roce 2008 a nyní je Schick Snrr hrdým otcem. Prostřední prst je v těchto dnech vyhrazen pro externí protivníky. Se třemi góly v úvodních dvou zápasech České republiky – včetně Wonder v Hampton Parku – je útěkovou hvězdou Euro 2020. Dokonce i někteří doma se zajímají, jestli Cristiano Ronaldo se svým statusem hrdiny z dětství může dosáhnout Golden Boot.

Šíkův druhý gól proti Skotsku byl ohromující, když se na polovině pokusil o 50 yardů a chytil trapného Davida Marshalla do vlastní sítě. Není divu, že projevují zájem kluby Premier League, včetně West Hamu.

Trenér Roman Bevernik, který dal Schickovi první šanci na český nejvyšší let v Bohemians Prox, věří, že penalta, kterou zaznamenal proti Chorvatsku – s krvavým nosem přes aktivní loket Dejana Lovrana – je příkladem útočníka.

„Přestože byl špinavý a museli zastavit krvácení z nosu, rozhodl se pokutu přijmout. Toto je dobrý příklad jeho sebevědomí, “řekla Beverly. Krása na dlouhé vzdálenosti, která se tyčí nad Marshallem, není žádným překvapením.

„Patrick bude na tréninku vždy zkoušet výjimečné věci,“ říká Bevernick. „Po zasedání zůstal na hřišti a zkoušel různé triky. Oba tyto cíle se týkají jeho mentální energie.

„Roste z něj skvělý hráč a lidé si ho nyní začínají všímat. Pato je hráč, který vždy chce vyhrát a tlačí hráče kolem sebe. Tehdy jsem ho trénoval v 18 letech. ”

Jako chlapec vyrobil sochu Davida Beckhama, položil košili a plakáty na postel a nalil knihy věnované jemu. Poté na Euro 2004 zaujal Ronaldo. Schick se pokusil modelovat svou hru na obou a byl považován za jeden z nejjasnějších talentů svého dětského klubu Sparta Prox.

Úředníci klubu měli obavy z nedostatku týmové práce a tlaku. Bylo to něco, co Bevernick chtěl zlepšit, ale setkal se se značným odporem.

“Byl dychtivý pracovat na sobě, velmi chytrý a zdvořilý,” vzpomněl si Bevernick. „Měl však své vlastní názory a nestyděl se je vyjádřit. Dokončení bylo jeho silou, takže se na to musel soustředit. Když jsem stiskl, řekl jsem mu, že musí být tvrdý. Ve fotbale mládeže neměl zájem hrát bez míče.

„Hádali jsme se o tom a posadil jsem ho na lavičku. Jednou jsem musel v šatně zvýšit hlas. Byl zticha, ale nebral to jako urážku. Měl úžasnou sílu. Přemýšlel o tom a pak to dal do práce. Velmi rychle se vrátil do fronty. ”

Schick, vůdce New Age s Tomášem Sooskem z West Hamu

Schick, vůdce New Age s Tomášem Sooskem z West Hamu

Shik přišel k zapůjčení jako třetí volba pro Bohemians, ale stal se jejich amuletem.

Po návratu do Sparty se jeho hrací doba pravděpodobně nezvýšila a prozkoumal odchod do zámoří. Telefon Samporia měl něco přes 3 m3. Tyto cíle stačily k pozvání české legendy Pavla Netweita: Juventus ho chtěl. Bylo to velké, ale neúspěšná medicína sen zničila.

READ  Forbes označil českou olympijskou módní kolekci do osmičky

To je, když se Shik trochu zasekne. Roma promrhal asi 35 milionů dolarů, ale Schick utrpěl zranění a nebyl schopen přinutit Edin Diega o jednu cestu kolem. Tři roky se snažil dosáhnout pokroku a kvůli své kariéře musel opustit italské hlavní město.

Než mohl Bayer Leverkusen strávit část své ruky na Howardově pádu, R.P. Devět ligových gólů v jeho první sezóně bylo trvalým návratem, ale minulý týden udělal ze Schicka hvězdu.

V České republice od něj hodně očekávají. Už tak dlouho visí na legendách Netflixu a Tomase Rosickiho a křičí o nové jméno.

Schick, vůdce New Age s Tomášem Sooskem z West Hamu. V úterý nastoupí ve Wembley proti Anglii a mají šanci se kvalifikovat do vyřazovacích fází druhého největšího turnaje od roku 2004.

Česká republika čeká na nového kluka od placení Pavla Netveta (uprostřed) a Tomáše Rosiciho ​​(vpravo).

Česká republika čeká na nového kluka od placení Pavla Netveta (uprostřed) a Tomáše Rosiciho ​​(vpravo).