19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

ERC View Czech Rally Zlín Speaking Points – FIA ERC

ERC View Czech Rally Zlin Speaking Points

Před tímto týdnem těžké rallye Czech Rally Slan, třetím kolem mistrovství Evropy FIA 2021 v rally, je zde několik bodů, o kterých je třeba mluvit.

* Oddělení bodem Alexej Lukyanuk (Saintéloc Junior Team Citroën C3 Rally2) a Andreas Mickelson (Toxford WRT டா koda Fabia Rally 2 Evo) Při honbě za titulem se úvodní pozornost zaměří na první dva v šampionátu. Mickelson od roku 2012 ve Slanu nesoutěží – a začíná svou první rally Jonas Anderson Jízda-ale Luqyanuk je v posledních sezónách pravidelný a neustále svádí souboje s domácím hrdinou a několika slanskými vítězi. John Kobeck (Acrotech டா koda Rally Team). Kobeck, šampion ERC 2013, hodnotí svůj boj o vítězství Lukanuka v roce 2016 jako jeden ze svých nejlepších zlínských momentů. Ale navzdory záznamu o svém vítězství firma டா koda poznamenala, že deváté úplné vítězství nemůže být v žádném případě předem uhodnuto s Čechy.

*Efren Lorena (Rally Team Spain டா koda) a Fellow ERC-MICHELIN Talent Factory Member Miko Marsik (Tým ORLEN டா koda, na obrázku) Slan má zkušenosti a zahajuje akci po silných nedávných scénách rally ve svém vlastním Španělsku a Polsku.

*Norbert Hersick (டா koda Rally Team Maďarsko) Po návratu na ERC etapu v Římě se vydejte na sever ze Slanu do Slanu.

* Šampion WRC3 a bývalý uchazeč o titul ERC3 Junior Jarry Huttonen Přebírá od Craig Breen Team MRF Tyres uvádí na trh svůj první zlínský první aktualizační ovladač v roce 2017. Finn soutěží s vozem Hyundai i20 R5 a jeho platformou ERC.

* Jako Lorena a Marx, Eric Keys Poté, co na začátku tohoto měsíce zvítězil v polské rallyové soutěži Rzezowski, bude mít nárok na ERC-MICHELIN Talent Factory Incentives a Zlínský rezident-a ambasador rally-bude dalším jezdcem, který bude sledovat svůj tým Yacco ACCR Ford Fiesta Rally 2.

READ  Greilly pronikne do Serické republiky

*Philip Murray (ACCR Loretta Auto டா koda Team) také získal titul ERC1 Junior – 100 000 Chris Ingram Úspěch v divizi pořádané ve Slanu v roce 2019. V této sezóně bude jedním ze tří nejlepších etapových závodníků Mistrovství České republiky mezi prvními třemi.

*Yoann Bonato (CHL Sport Auto Citroen) a Umberto Scandola (Hyundai Rally Team Italy) Slan nováčci, ale bývalý okruhový závodník Tome Costka Zlín má stupně vítězů. Kostka je švagr legendy české přehlídky a trojnásobný vítěz Slan Roman CrestaTým se jménem, ​​který provozuje Costii’s Fabia, běží.

* Poté, co minulý měsíc získal body při svém debutu ERC v Římě, se český talent zvýšil Dominic Atradesky Může se spolehnout na nějaké domácí znalosti a podporu, pokud jde o ACA டா koda Vanic Motorsport.

*Calum DevinDruhý start na asfaltu na jeho Motorsport Ireland Rally Academy Fiesta Rally 2 také znamená jeho Slanský debut. Italský slib Alberto Battistoli Nový fenomén podobný Španělovi je nový Luis Vilarigo A Polsko Igor Vidak. Jaroswa KostoonDalší pól, který se vrací o 10 let později.

*Adam Besik, Veroslav Krek, Miroslav Jacks A Petr Semerád Barum vyvěsí svou národní vlajku na Czech Rally Zlín a bude jedním z 10 nejlepších závodníků. Březík, který se spojil s Jakešem v sestavě týmu Samoa Škoda, se pro svou domácí rally připojil k továrně ERC-MICHELIN Talent. A používá se z kopce při sjezdech na horských kolech.

*Martina Vlčka Poslední zlínský start skončil v roce 2019 velkou havárií. Zcela uzdravený bude partnerem závodu Hyundai Kovacs Petr Trnovec. Roman Otosilic (Technologie DRT) Slanský pravidelný Robert Adolf, Ondřej Bisaha, Tome Gurga A Anton Toulouse, Jednorázový vítěz akce ERC.

*Albert van Turn a taxi Jeho pozdní ERC se vrací poté, co po nehodě v praxi nestartoval Rally de Roma Capitol.

READ  Agoni ztrácí české olympijské místo jako finalista soutěže Compuslang Harriors

* Absolvent ERC Simon WagnerNedávné vítězství na rakouském mistrovství mu pomohlo získat finance nebo jeho pátý Slanský start. Před dvěma lety skončil silný a šestý a byl vysoce hodnocen.

* Rekordních 10 účastníků ERC2, včetně tří běžců Abarth Rally Cupu. Robert Cobb, Darius Poloski A Martin Rada. Předseda ERC2 Dmitrij Fjobanov Vede k přihlášení do jeho sady Suzuki Swift Rally 2. Lotyšský jezdec bude bojovat a bude čelit odporu trojice běžící Abarth Victor Cartier (Toyota Yaris Rally 2Kit), aktuální šampion Tiber RT Jr., Sabah Juhas (Oba Mitsubishi Lancer Evolution X) a Mike Brycek(Subaru Impressa STI) Ke cti. Mezi další konkurenty patří Quick Finn தீமு அசுன்மா„Kdo jako první přinesl do ERC soupravu டா koda Fabia Rally 2. Tým Brasing Rally, který řídí, postaví druhou Fabii pro Litevce Serhi Boutique.

* Junior šampion ERC3 Ken Thorn A Oscar Solberg V ERC Junior budou usilovat o úspěch na své Ford Fiesta Rally 3 vybavené Pirelli, kterou pořádá M-Sport Poland.

* Z 19 závodníků ERC3 bylo 10 přihlášeno k získání juniorských bodů ERC3, zatímco MICHELLIN se bude ucházet o pět Cleo Trophy Toksport WRT za sérii in-a-out pro Clio Rally5. Všech pět je Francouzů Bastian Bergonhey, Italský kardiostimulátor Andrea MabelliniArgentina Palo Soria, Korsičan John Rosie A Yikit Timur Z Turecka.

* Toxport WRT Franšíza Jean-Baptist (Renault Cleo Rally 4), Nikolaj Landa (Ford Fiesta Rally 4), Martin Lasley (Peugeot 208 Rally4) a Amari Mol (Ford Fiesta Rally 4) Zlín jsou jediní juniorští závodníci ERC3 se zkušenostmi. Pro zbytek – Alejandro Caeson, Nick Loof, Norbert Major, Ole Jr. Nor, Předseda Sami Bazari A česká dovednost Daniel Folic – Inovace rally bude úkolem.

*Pepa Passase Dalším je Slin Rookie a míří na úroveň ERC3 po svém třídním úspěchu v Římě Asukasz Lewandowski A Adrian Vogel Oba získali body.

READ  Česká republika Govt-19 - Brenza Latina dostává první odškodnění

*Ekaterina Stradiva Když se Bulhar připravuje na svůj 12. start na této akci, je Zlín jezdcem ERC3 se spoustou zkušeností.