19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Energetické minerály zakoupené Českou energetickou skupinou

Společnost v Birminghamu byla prodána, aby našla udržitelné aplikace pro zbývající pohoří v britských uhelných elektrárnách.

Power Minerals se sídlem v Suttonu Goldfield, která byla založena v roce 2003 Nigelem Waltronem a partnerem Peterem Brennanem, je dceřinou společností pražské energetické společnosti EP.

Společnost Power Minerals provozuje tři britské základny a provozuje miliony tun produktů z popela z elektráren pro opětovné použití ve výrobních, stavebních a jiných infrastrukturních a inženýrských projektech.

E popel vyrobený při výrobě energie spalující uhlí působí jako ekologická a nákladově efektivní alternativa ke slínku při výrobě cementu a jako přísada, která nahrazuje cement v betonu.

Ceny Greater Birmingham Training Awards jsou zpět v roce 2021 Nyní zde otevřete přihlášky.

Akce se bude konat na stadionu Edgbaston v Birminghamu Čtvrtek 11. listopadu Stážisté, zaměstnavatelé a poskytovatelé školení budou slavit ve 12 kategoriích, včetně našeho celkového školení roku.

Uzávěrka pro zadání cen Pátek, 17. září A nyní jsou k dispozici sponzorské příležitosti.

Poslat e-mailem [email protected] Postupujte podle hashtagu # GBAA21, kde najdete podrobnosti a aktualizace na sociálních médiích.

Další informace o našich cenách za školení a dalších akcích Navštivte www.reachplcevents.com.

Říká se, že významně snižuje CO2 stopu cementu a zlepšuje kvalitu snižováním nákladů.

Pan Waltron uvedl: „Tato dohoda je velkým hlasováním o důvěře pro energetické minerály, široký sektor a Velkou Británii.

“To nám otevře nové příležitosti, podnikneme novými vzrušujícími směry a zajistíme, aby naši zaměstnanci měli světlou budoucnost.”

„Nabízí velkou evropskou síť, ve které můžeme působit, a otevřít investice do závodu a zpracování, což nás posune kupředu, jakmile se objeví energetické trhy.

„Přestože tato dohoda odráží změnu vlastnictví, neznamená to, že změníme způsob naší práce s našimi klíčovými partnery, jako jsou Trax a SSE.

READ  bne IntelliNews - VISEGRAD BLOG: České hlasování o nedůvěře může být cliffhanger

„Právě díky síle těchto vztahů byly společnosti Power Minerals úspěšné a my se zavázali k jejich trvalému úspěchu.“