22 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Dodavatel vakcín pro Českou republiku, společnost PMC, odstoupí z výběrového řízení, v současné době působí 7 společností

Dodavatel očkovacích látek z České republiky, který se pokusil dodávat záběry společností Pfizer a AstraZeneca Kovit-19 civilnímu orgánu v Bombaji, svůj program stáhl. V současné době je v oboru sedm společností, uvedli v pátek představitelé BMC.

12. května Brahman vznesl globální zájem (EOI) o nákup jedné dávky vakcíny Kovit-19 milionů rupií z otevřeného trhu Mumbai Municipal Corporation (PMC).

Začátkem tohoto týdne společnost PMC prodloužila lhůtu pro podávání aukcí do 1. června (25. května), přestože získala pozitivní odpověď od osmi společností, z nichž jedna byla Covit-19, na nabídku vakcín.

Dodavatel vakcín se sídlem v České republice ve středu e-mailem informoval PMC o stažení svého programu, uvedli představitelé.

Proto uvedli, že v závodě je pouze sedm dodavatelů ruských vakcín Spotnik V (dvojitá dávka) a Spotnik Lite (jednorázová).

„Dodavatel (Česká republika) stáhl svůj plán,“ potvrdil další komisař města P. Lalarasu.

Začátkem tohoto týdne komisař města Iqbal Singh Sahal novinářům řekl, že doposud vyhrál osm nabídek v reakci na svůj EOI za nákup 1 dávky vakcíny crore.

„Jedna nabídka je pro Pfizer / AstraZeneca a zbývajících 7 pro Sputnik,“ uvedl s tím, že lhůta EOI byla prodloužena o jeden týden, aby ostatní uchazeči předložili všechny relevantní dokumenty na podporu svých plánů.

Sahil nezmiňoval jména dražebníků.

Podle PMC bylo od zahájení očkovací akce 16. ledna celkem v Bombaji očkováno 30 90130 občanů proti Govt-19.

Doposud bylo první dávce podáno 23,47 157 osob a obě dávky podle občanského orgánu obdržely 7 422 973 lidí.

Ve čtvrtek bylo očkováno 41 130 lidí, z nichž 2 283 užilo druhou dávku vakcíny, uvedlo BMC.

V současné době existuje v Bombaji 331 aktivních vakcinačních center, z nichž 235 provozuje PMC, 20 vláda Maháráštry a 76 soukromých nemocnic.

Tato centra mohou zaočkovat 55 910 lidí denně.

READ  V České republice jsou blokovací omezení zpochybňována právníky. Proč ne ve Velké Británii?