19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

David Jima: West Ham eye česká bestie

West Ham United by mohl rozšířit spojenectví Davida Moyese s jinou Českou republikou před termínem tohoto měsíce …

Co je to za slovo?

Jako vždy spolehlivý ExWHUzaměstnanecProtože frustrace kvůli ukončení smlouvy Nikoly Milenkoviče přetrvávají, mohou se Ironiáni vrátit k obránci Slavie Prok Davidu Jimovi.

Řekl na své Patrijské straněWest Ham způsobem‘:

„Slavia Praha (odkud ji získali Suzek a Kufal) vyšla tento týden z Ligy mistrů. To nám může dát nějaké možnosti přestupu.

„Nejprve v obraně mají mladého obránce Davida Jimu, kterému je 20 let, ale už je jádrem jejich obrany a má mezinárodní klobouk.

„Můžeme se podívat na dohodu mezi ním a jeho spoluhráči, Abdullah Simou.“

Představte si jej a Kufala

Věřil, že je Moyes Aktuální priorita Přidání nového balíčku center, takže pokud nemohou splnit smlouvu s Milenkovicem, může být rozumné, aby klub přehodnotil tak úspěšnou ligu na přestupovém trhu.

Párování Jimy s jeho krajanem Vladimirem Kufalem by mohlo být mistrovské.

Dvacetiletý klenot je stále zdrojem talentů a Nikdy nevystaveno Mimo Českou republiku, ale mít jak Koufala, tak Tomasze Suzka, určitě pomůže vyhladit jeho imigrační proces.

Vynikal 35krát V minulé sezóně startoval na několika velkých setkáních, včetně důležitých zápasů Evropské ligy proti Arsenalu, Leicesteru City a Bayeru Leverkusen.

Jima měla Dva Vyčistěte listy proti nebezpečné přední linii Foxe Jamieho Verdiho a Kelechi Ihianacho. Mezitím ve svých deseti vystoupeních v Evropské lize ukázal, jak dobře si hru přečíst, v průměru 1,9 zachycení, Kdo dal gól.

Díky své vynikající domácí formě byl povolán do české mise Euro 2020. Není doporučeno V zápase.

The 6,75 m- Jmenovitý Byl tam Kolos, který stál 6 stop 3 V porovnání Bývalá bestie Atletica Madrid a Interu Milán Diego Codin, co se týče herního stylu, a zároveň je vyhledávačem fotbalových talentů Jacek Gulick Byl popsán jako „kompletní a dominantní“ center-pack a „jeden z nejúčinnějších středních obránců U-21 v Evropě“.

READ  Náhrada bude poskytnuta českým ženám, které uzavřely smlouvu nezákonně Práva žen a rovnost pohlaví

Zavřeno Dvakrát V mezinárodním měřítku, pokud Moyes dokončí tah pro Jimu, lze od Fortuny získat další výhodné nabídky.

Představte si na chvíli, že jste byli transponováni do karmicky řízeného světa Earla. To bude opravdu zajímavá příležitost.

A v dalších novinkách už může mít Moyes dokonalou náhradu Lingarda od West Hamu v „Čaroději“ s hodnocením 18 milionů liber …