22 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Cromwell European Reed kupuje 16,4 milionu českých nemovitostí

Akvizice odhalí logistiku společnosti CEREIT.

Cromwell European Real Estate Investment Trust (CEREIT) získal logistický majetek v České republice od dceřiné společnosti Cromwell Property Group CEREIT.1 10,1 m (0,4 16,4 m), podle jejího manažera Cromwell EREIT Management Pte. Ltd.

Objekt je samostatnou jednopatrovou logistickou budovou s dvoupatrovou kancelářskou jednotkou. Rozkládá se na ploše 8 382 metrů čtverečních a na ploše 31 557 metrů čtverečních. Venku je 168 venkovních parkovacích míst.

České nemovitosti jsou méně než tři roky staré a jsou společným podnikem se společností Cromwell Group, která byla vytvořena pro Linkcity Premium Specifications, dceřinou společnost Boeing Group SA.

Nachází se v průmyslovém parku v Hrotech Kralov, malé, ale rychle se rozvíjející logistické lokalitě na severovýchodě České republiky, bez volných míst na dílčím trhu.

V současné době je pronajato 97,3% ze tří kvalitních nájemců-klientů s průměrnou délkou leasingu 6,5 roku, což již správce aktiv dobře zná, což usnadňuje implementaci plynulého a efektivního procesu přihlášení a současné správy.

Ve srovnání s výtěžkem NOI současného portfolia CEREIT je výnos českých aktiv 6,5% (bez předchozích období) s čistým průměrným výnosem z provozních výnosů (NOI) 6,4% s profilem delšího průměrného vypršení platnosti pronájmu (WALE). 6,1% a profil WALE 4,8 roku.

“Ze seznamu CEREIT manažer pracuje na diverzifikaci průmyslového vystavení, geografické dráhy a zákaznické základny nájemců. Nedávná akvizice dále posílí přítomnost CEREIT na těchto trzích,” řekl Simon Garing, generální ředitel CEREIT Manager.

READ  České hokejové stadiony přidávají kamery Sportway AI