16 října, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Clarkson se vrací do českých dnů příští týden Národní zprávy

19. června Ti, kteří chtějí oslavit své české dědictví nebo si užít festivalové aktivity, mají příležitost tak učinit příští víkend.

České dny Clarkson v nedaleké Colebox County se vrací 25. – 27. června poté, co byla loňská akce zrušena kvůli epidemii COVID-19.

Třídenní akce bude zahrnovat české jídlo, tanec a zábavu.

Organizátor Rob Probeck doufá, že lidé vyjdou a zúčastní se ceremonie.

“Doufáme, že se dav vrátí a myslím, že se to stane,” řekl Probeck. „Myslím, že lidé hledají věci, které by mohli jít ven a dělat, což je dobrá věc.“

25. června bude na hlavním pódiu poprvé na festivalu kouzelník / komik. Kořenová skupina vystoupí také na pivní zahrádce.

26. června začíná denní běh nebo procházka. Od 13:00 do 16:00 bude na autosalonu Clarkson Classic na hlavní ulici po celý den ukázky kontroly balení a puntíky.

Poprvé se poprvé budou konat vodní boje, které se budou konat ve 16:00 západně od Memorial Park. Večer se v pivní zahrádce koná ochutnávka piva a vína.

27. června začne den jízdy traktorem s průvodem v 147 Brian St. Clarkson City Park, což je název aktivit dne. Přehlídku zakončí polka tanec v pivní zahrádce ve 16 hodin.

České dny Clarkson se konají každoročně od roku 1962. Probeck doufá, že událost spojí komunitu a ukáže město.

“Mnoho lidí to pomáhá dát dohromady a my na tom společně pracujeme, protože mnoho lidí přichází z města,” řekl Probeck. „Chtějí vidět, jak vypadá vaše město. Je vystaveno a spojuje město dohromady.“

“Myslím, že loňský rok byl zklamáním a viděli jsme, že to přijde, ale abychom mohli učinit toto rozhodnutí, bylo to pro nás velmi náročné jednání,” řekl Palmert. „Když jsme se mohli sejít a říct:‚ Víš co, uděláme to, ‘myslím, že každý je připraven, myslíme si, že město je připraveno. Zasloužíme si to letos. “

Palmert řekl s Clarksonem, vytvořeným českým lidem, že osobně cítí odpovědnost za to, aby pomohl festival spojit a oslavit české dědictví.

„Potřebují znát některé z těchto tradičních polkových písní nebo tradičních českých tanců. Zapojte se do své vlastní tradice,“ řekl.

Palmert doufá, že odchod účastníků z festivalu bude zajímat jejich českou tradici a jejich komunitu.

„Naše komunita zde bude důležitou součástí české historie a našeho dědictví,“ řekl Palmert. „Doufám, že pochopí, proč je každý rok tak důležité pokračovat v této tradici.“

Sam Figaro je reportérem The Columbus Telegram. Kontaktujte ho e-mailem na adrese [email protected]

(C) 2021 Columbus Telegram (Columbus, Nep.)

Tribune Content Company, LLC.

Copyright 2021 Tribune Content Company.