19 září, 2021

MIXXERMUSIC.com – nová hudební dimenze

Informace o České republice. Vyberte předměty, o kterých se chcete dozvědět více

Chorvatsko a Česká republika Skotsko ruší plán pro web Euro 2020

Chorvatsko zrušilo plány na evropské mistrovství ve St Andrews ve Skotsku, Chorvatská fotbalová konfederace (HNS) v pondělí uvedla, že se místo toho rozhodne vrátit se domů do Rovinch a poté letět na hry.

HES obdržela doporučení od UEFA změnit umístění základního tábora týmu pro letošní letní turnaj s odvoláním na potenciální dopad, který mohou mít na přípravu na turnaj podle pravidel skotské Govt-19.

„Vzhledem k současné situaci si myslím, že je to nejlepší způsob pro tým.“ Řekl hlavní trenér Slatko Talik.

“Máme zde nejlepší podmínky, ubytování je bezvadné a cvičiště na vysoké úrovni – žádné jiné místo nám nemůže zaručit všechny výše uvedené, vzhledem k konkrétní době, kterou musíme učinit, abychom učinili toto rozhodnutí.”

“Uděláme vše pro to, abychom izolovali a udrželi tým v klidu.”. Nyní máme jedinečnou příležitost strávit tento turnaj v naší vlastní zemi. “

Chorvatsko otevírá své Euro 2020 Kampaň proti Anglii ve Wembley dne 13. června„V Hampton Parku v Glasgow, před dobytím České republiky a Skotska (18. a 22. června).

Euro 2020 – Chorvatsko Trénink Fotbal Fotbal – Euro 2020 – Chorvatsko Trénink – Stadion Valbruna, Rovinj, Chorvatsko – 28. května 2021 REUTERS / Antonio Bronic s týmem během tréninku v chorvatském Ivani Perisic

Češi se také vyhýbají místu ve Skotsku

The Český národní tým V sobotu prohlásili, že ve Skotsku nezřídí základní tábor pro týmové zápasy mistrovství Evropy Pokud jeden člen poskytne pozitivní test Govt-19, vyhněte se izolaci celého týmu.

Česká republika je ve skupině D se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, Hrál v prvních dvou zápasech v Glasgow před finálovým zápasem týmu proti Anglii v Londýně. Na zápas měli základnu v Edinburghu.

READ  Aktualizována cestovní pravidla pro vstup a návrat do ČR - Brněnský deník